Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

2 hours ago, Sundance Kid said:

joao palhinha potpisao novi ugovor s fulhamom.

 

takođe i ginger iniesta, harrison reed.

Palhinha je ključni igrač fulama, bukvalno im je stabilizovao kompletan vezni red. Ja sam ostao zadivljem mogućnpšću Fulama da dovede jednog ovakvog igrača, kao i činjenicom da ga je Sporting pustio za 21 milion. Na ovako ludom tržištu tako provjerenog igrača dovesti u lower table PL ekipu, za takvu siću.  Pričalo se da ga ganjaju Liverpul u Bajern

Link to comment
2 hours ago, Sundance Kid said:

joao palhinha potpisao novi ugovor s fulhamom.

 

Kolika klauzula, i da li će je platiti Bajern za četiri meseca?

  

3 minutes ago, Jesper23 said:

Pričalo se da ga ganjaju Liverpul i Bajern

 

Nije se samo pričalo, LFC je bio ozbiljno zainteresovan dok se nije skršio na početku priprema, mislilo se da će propustiti pola sezone, srećom nije bilo tako ozbiljno. Bajern je čak dogovorio transfer za deadline day ali je propalo bezveze zbog nekih tehnikalija; računam da je samo odlaganje do januara.

 

 
Edited by Weenie Pooh
Link to comment
5 hours ago, Jesper23 said:

Palhinha je ključni igrač fulama, bukvalno im je stabilizovao kompletan vezni red. Ja sam ostao zadivljem mogućnpšću Fulama da dovede jednog ovakvog igrača, kao i činjenicom da ga je Sporting pustio za 21 milion. Na ovako ludom tržištu tako provjerenog igrača dovesti u lower table PL ekipu, za takvu siću.  Pričalo se da ga ganjaju Liverpul u Bajern

 

po mom mišljenju najbolji zadnji vezni na svetu trenutno, brutalan igrač.

 

5 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Kolika klauzula, i da li će je platiti Bajern za četiri meseca?

  

 

Nije se samo pričalo, LFC je bio ozbiljno zainteresovan dok se nije skršio na početku priprema, mislilo se da će propustiti pola sezone, srećom nije bilo tako ozbiljno. Bajern je čak dogovorio transfer za deadline day ali je propalo bezveze zbog nekih tehnikalija; računam da je samo odlaganje do januara.

 

 

 

na sky sports kažu da ne postoji nikakva izlazna klauzula u novom ugovoru, što naravno ne znači da fulham neće biti prinuđen da ga pusti za odgovarajuću ogromnu sumu u bayern ili neki sličan klub.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ak dobro vidim na Molinjou izlazi totalno nepoznat igrač za Vulve - Žan Ricner Belegard. Klop odgovara kako ume sa Džerelom Kuansahom

 

Bellegard je deadline day signing za Vulve.

 

Quansah je dete štoper iz LFC akademije, debitovao nedavno protiv Njukasla, imao je na pripremama jedan težak brain fart inače deluje OK.

 

Jebaće nas Hwang Hee-chan :sad:

 

Srećan svima kraj repstativne pauze!

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...