Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

23 minutes ago, John Coltrane said:

Vidim prate se vesti iz sekunde u sekund, niko da pomene da je neka dileja od navijača, posle jučerašnje tekme, nabola Roj Kina.

Nije jasno šta je tu glavna vest, što je neko bio dovoljno lud da to uradi, ili što Kin nije nabo njega?

  • Haha 1
Link to comment

"Fudbaleri VestHema savladali su na otvaranju četvrtog kola Premijer Lige gradskog rivala Luton sa 2:1" reče kvočka voditeljka sa Arene  malopre na pregledu kola. Premotavao sam nazad dva puta da proverim da li sam dobro čuo. 

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Jean-Luc Picard said:

"Fudbaleri VestHema savladali su na otvaranju četvrtog kola Premijer Lige gradskog rivala Luton sa 2:1" reče kvočka voditeljka sa Arene  malopre na pregledu kola. Premotavao sam nazad dva puta da proverim da li sam dobro čuo. 

 

Pa dobro™, sve su to neka predgrađa Londona, dole od Portsmuta pa sve do Northamptona, i onda ovamo bočno potez Kembridž - Ipsvič - Kolčester - kurac - palac :fantom:

 

(Mene ovde htelo da razapne prošle godine zbog tvrdnje da je 1 Brentford londonski Surčin, vidiš kako se pomeraju standardi.)

  • Haha 1
Link to comment

Ovo je više Ub/Ljig prema Beogradu varijanta. Brentford jeste tako neka varijanta kao što si spomenuo. 

 

Morao sam sad da GPT-ujem....Za Luton kaže ovo.

 

Quote

Luton is not considered a part of London; it is a separate town located to the north of London. Luton is in the county of Bedfordshire and is approximately 30 miles (48 kilometers) north of central London. While it is relatively close to London and has good transportation links to the city, including train services, it is an independent town with its own local government and identity. London itself is a separate city and capital of the United Kingdom, with its own distinct boundaries and local government.

 

Dok za Brentford kaže ovo...

 

Quote

Yes, Brentford is considered a part of London. Brentford is a town located in the London Borough of Hounslow, which is one of the boroughs that make up Greater London. It is situated in the western part of London, along the River Thames. While Brentford maintains its own identity, it is part of the larger metropolitan area of London and falls within the administrative boundaries of Greater London.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
On 3. 9. 2023. at 10:12, Weenie Pooh said:

 

Ali tehnika promašaja, jbt, skočio da zabije nogom a lopta ga pogodila u lice :hail: Ako neko nađe gif te akrobatike, slobodno neka okači.

 

Lagana pobeda, Vila se praktično nije pojavila na terenu. Onih par šansi što su stvorili posledica su Liverpulovog nemanja zadnjeg veznog, odbrana potpuno nezaštićena kad god neko uzme loptu i zaleti se kroz sredinu.

 

Živ nisam da vidim ko će ulogu DCM preuzeti od mučenog Mac Allistera, da li Wataru Endo da li Ryan Gravenberch :mellow:

 

Japanac bi u stvari mogao da zameni TAA posle repstativne pauze, izgleda da je sjebao mišić. Savršena zamena za tu poziciju lažnog desnog beka, 1 Wolverhampton neće znati šta ga je snašlo.

 

Ја се надам да ТАА не заигра до Васкрса. Он је лично крив за два од три примљена гола а умал да полкони и један Вили. Но битно је да је он ’наше дете’, локакалц и тај рад. Дарвин је мачка. Експлодираће.:sleep:

23 hours ago, Mercuzzio said:

Gledao danas Liverpul i Arsenal samo prva poluvremena.

Šta ja znam... Liverpul je zabavan ali deluje bušno na sve strane. Kao da je gomila igrača na silu umetnuta da igra u sistemu koji im ne odgovara.

Arsenal je i dalje 60% loženje - 40% kvalitet. Ne znam dokle to može da traje.

 

Sve to deluje daleko od Sitija (i Totenhema :naughty:)

Шта делује далеко од Ситија? Где је та сурова доминација досад? 

Link to comment
2 hours ago, papapavle said:

Nije jasno šta je tu glavna vest, što je neko bio dovoljno lud da to uradi, ili što Kin nije nabo njega?


Da probaš pod nasilje, an ženeral™ 

  • +1 1
Link to comment
56 minutes ago, porucnik vasic said:

Ја се надам да ТАА не заигра до Васкрса. Он је лично крив за два од три примљена гола а умал да полкони и један Вили. Но битно је да је он ’наше дете’, локакалц и тај рад.

 

ajme

 

Link to comment
13 hours ago, John Coltrane said:


Da probaš pod nasilje, an ženeral™ 

Kaze The Sun: "An Arsenal fan broke his nose clashing with Sky pundit Roy Keane. [...]  Scott Law appeared to headbutt Keane when the former Man Utd star, cheered a goal from his old team against the Gunners. [...] Sky pundit Keane was left unhurt but 'a bit shaken'.""

Link to comment
16 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Ovo je više Ub/Ljig prema Beogradu varijanta. Brentford jeste tako neka varijanta kao što si spomenuo. 

 

Morao sam sad da GPT-ujem....Za Luton kaže ovo.

 

 

Dok za Brentford kaže ovo...

 

 

 


Sve što je izvan M25 kružnog autoputa nije London. Porediti Luton i Brentford je blesavo. Brentford ov stadion je u Kew Bridge, pored Temze, blizu Twickenham i Richmonda, iako je Hounslow na papiru. Luton je u pripizdini.

 

9BF98EF9-167A-40F9-904A-71EC23CD68B3.png.5c4658feba66a7c6eec0a21b0110ebfc.png

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...