Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

caicedo zajebo gol, ali bez obzira on i fernandez su najvece klase u ekipi. ovo sto pochettino radi je tezak kriminal, bez obzira sto imamo milion povredjenih igraca.

 

celo leto igramo 4-2-3-1 ili neku verziju toga, krene sezona on odjednom pocne igrati sa pet defanzivaca i sa jos dva i po zadnja vezna. uz to mu chilwell igra kao nekog levog midfildera koji se ubacuje u sesnaesterac a nismo imali tri napada preko leve strane citave sezone. sve se ide preko sterlinga koji ako uradi nesto uradi, ako ne onda dobijemo ovo danas. to bi i srpski drugoligas skontao nakon skautiranja dve utakmice.

razumem i povredu nkunkukua pa da se mora menjati taktika™ ali koji moj kurac imas milion igraca ako ti se vec jedan (doduse i drugi amc) skrse i menjas taktiku totalno.

 

mnogo me zanima sta ce uraditi za sledecu utakmicu, ako opet ovo sranje, moze odmah da se pakuje sto se mene tice.

Link to comment
23 hours ago, 189- said:

pre tri godine smo odbili 60+m funti za hudson-odoia od bayerna i sada ode za ispod 10m. 

 

ovako ce i liverpool zazaliti ako sada ne prodaju salaha.

 

Navijač Čelsija je vrhunski autoritet kad je u pitanju žal za (ne)prodatim Salahom, ali ne moraš baš 1 CHO da koristiš kao poređenje.

 

Dirljiva je briga, zaista, navijača MUFC i ostalih klubova. Toliko vam je stalo da John Henry ne ostane bez 200 miliona ili koliko već :D 

 

One što kao navijaju za LFC a jedu govna kako Salaha valja zavaliti jer kulturološki pripada Saudijskoj Arabiji ne bih posebno komentarisao.

 

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
28 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Navijač Čelsija je vrhunski autoritet kad je u pitanju žal za (ne)prodatim Salahom, ali ne moraš baš 1 CHO da koristiš kao poređenje.

 

Dirljiva je briga, zaista, navijača MUFC i ostalih klubova. Toliko vam je stalo da John Henry ne ostane bez 200 miliona ili koliko već :D 

 

One što kao navijaju za LFC a jedu govna kako Salaha valja zavaliti jer kulturološki pripada Saudijskoj Arabiji ne bih posebno komentarisao.

 

Da li bi ga se odrekao za 250? :naughty: :laugh:

Link to comment
Just now, kipo said:

Da li bi ga se odrekao za 250? :naughty: :laugh:

 

Zavisi kad i pod kojim uslovima, nije toliko bitna cifra.

 

Ako hoće da ide, pustio bih ga već sledećeg leta - pod uslovom da može da se dovede dostojna zamena. (Nemam pojma ko bi to bio.)

 

One budalaštine koje LFC Twitter prosipa, ono kako bi Salahov odlazak oslobodio prostor za 1 Ben Doaka i 1 Harvey Elliota da se razmahnu, to su FM fantazisti.

Link to comment

Liverpul je svestan da mogu i sledeće godine da uzmu 100 milki za Salaha, kakvu god sezonu da odigra. Očekujem da ga tad i puste, pošto mu nađu dostojnu zamenu

  • +1 1
Link to comment

Zajebavam, svakako da se, iz perspektive navijaca/ simpatizera, neces odreci najboljeg igraca i legende koji je i dalje apsolutno u punoj snazi. Iz perspektive vlasnika, sta znam, nisam igrao FM ali 200M je ozbiljna cifra.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Navijač Čelsija je vrhunski autoritet kad je u pitanju žal za (ne)prodatim Salahom, ali ne moraš baš 1 CHO da koristiš kao poređenje.

 

Dirljiva je briga, zaista, navijača MUFC i ostalih klubova. Toliko vam je stalo da John Henry ne ostane bez 200 miliona ili koliko već :D 

 

One što kao navijaju za LFC a jedu govna kako Salaha valja zavaliti jer kulturološki pripada Saudijskoj Arabiji ne bih posebno komentarisao.

 

 

ja se samo brinem za dobrobit liverpoola i lige :sleep:

 

mislim da ce na zimu otici, do tada ce se vec moci naci zamena.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Navijač Čelsija je vrhunski autoritet kad je u pitanju žal za (ne)prodatim Salahom, ali ne moraš baš 1 CHO da koristiš kao poređenje.

 

Dirljiva je briga, zaista, navijača MUFC i ostalih klubova. Toliko vam je stalo da John Henry ne ostane bez 200 miliona ili koliko već :D 

 

One što kao navijaju za LFC a jedu govna kako Salaha valja zavaliti jer kulturološki pripada Saudijskoj Arabiji ne bih posebno komentarisao.

 


MUFC posebno zabrinuti za budućnost Salaha, pošto smo tako fino posložili sve kockice da nam za titulu ove sezone fali samo odlazak Salaha…

 

Jbt, pogledaj neki komentar bez učitavanja klubaštva…

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...