Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

2 hours ago, Zlurad said:

 

175 miliona funti sve zajedno sa addonovima.

 

(moze 175 i loan back do 2025. godine :ph34r:) Sledece godine ce inSalah da ide. Mozda za te pare kupimo nekog defanzivca.

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Amrabat here we go! :ziga:

Odlican, samo tesko mogu da zamislim da igraju zajedno Amrabat i Casemiro.

 

btw, prodaja Johnsona Totenhemu je po meni dobar posao za Forest, dosao Sangare plus na putu neki talentovani Brazilac.

Link to comment
12 minutes ago, Lancia said:

Odlican, samo tesko mogu da zamislim da igraju zajedno Amrabat i Casemiro.

Ne znam bas kakav je Amrabat, do sa SP i YT, pa ne mogu nista da pametujem. ETH je prosle sezone zatvarao utakmice sa Fredom i Mektominijem, svi defanzivci su imali pristojne minutaze, sad je to mnogo bolje kontam. Kazemiro je igrao veoma istureno u ove prve tri utakmice, pa i u tom grmu mozda lezi zec. Osim toga, konkurencija i naslednik Kazemiru. Zadovoljan sam prelaznim rokom, svakako dobro izbalansiran tim, samo Frimpong fali al ajd sad.

Link to comment
21 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Pričali smo već o tome, nisu svi minuti jednaki pa da mogu da se nadoknade.

 

Pitaj kog golmana hoćeš, da li bi radije branio pet minuta oko pedesetog kad je protivnik u naletu pa sve pršti, ili pet minuta oko stotog kad je protivnik umoran pa šiba očajničke duge lopte na štopera koji je prekomandovan u napad?

 

Drugo je svakako povoljnija varijanta, zato beskrajne nadoknade nisu rešenje ni za šta. Samo legitimizuju valjanje u vidu tajm-auta koje razbija protivnički momentum™.

 

Zato što će tako nalagati pravila, a ona važe za sve. Ako se svi budu realno povređivali, te mini-suspenzije bi se uzajamno iznivelisale.

 

Ko bude hteo da se valja i šteka vreme za nadoknadu, moći će i dalje to da radi, ali svaki put će gubiti igrača na po tri minuta pa neka sračuna koliko mu se isplati.

 

 

Baš mene briga šta golman misli, ja pričam iz perspektive nekoga ko gleda fudbal, ne ko ga igra. I kao takav, ja želim da se valjanja i razvlačenja kažnjavaju nadoknadom na kraju. Pazi, nisu ni sve utakmice trajale po 15 minuta duže, imali smo i normalne nadoknade, tako da - vidiš da može.

 

A što se tiče nivelisanja, ja to ne gledam da plus i minus moraju da daju nulu. Kao što sam rekao, ne vidim potrebu da se na isti način tretiraju oni koji su se stvarno pobedili i oni koji se foliraju.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Jeremija said:

 

 

 

 

200 miliona Liverpulu I njemu ovo sto si kvotovao. Negde sam pročitao da je Poolu ta cifra ok da ga puste samo je malo zajebano što nude pare danas kad se zatvaraju transferi u engleskoj. U SA ne jos uvek, pa me be bi čudilo da idu jos višlje. Da sam ja na mestu managementa, probao bih da izmuzem jedno 250 miliona s tim da ostane do januara a sa tim parama svakako moze da se nadje neko za to mesto. Evidentno je da ce da kad tad da ode iz kluba pa bolje da ode za velike pare nego za dz za 2 godine. Salah je savrseni kandidat za SA, napisao sam to jos kao prvi drugi post u ovoj novoj temi. Ronaldo i ostala boranija su tu zarad sitnog marketinga, Salah je fizički, mentalno, kulturološki ono što traže.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

 

200 miliona Liverpulu I njemu ovo sto si kvotovao. Negde sam pročitao da je Poolu ta cifra ok da ga puste samo je malo zajebano što nude pare danas kad se zatvaraju transferi u engleskoj. U SA ne jos uvek, pa me be bi čudilo da idu jos višlje. Da sam ja na mestu managementa, probao bih da izmuzem jedno 250 miliona s tim da ostane do januara a sa tim parama svakako moze da se nadje neko za to mesto. Evidentno je da ce da kad tad da ode iz kluba pa bolje da ode za velike pare nego za dz za 2 godine. Salah je savrseni kandidat za SA, napisao sam to jos kao prvi drugi post u ovoj novoj temi. Ronaldo i ostala boranija su tu zarad sitnog marketinga, Salah je fizički, mentalno, kulturološki ono što traže.

 

 

Smešna ponuda, ludi ste ako odbijete, u njegovim godinama bukvalno može preko noći da padne forma (i da se više nikad ne vrati)...

 

 

 

 

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Jeremija said:

Smešna ponuda, ludi ste ako odbijete, u njegovim godinama bukvalno može preko noći da padne forma (i da se više nikad ne vrati)...

 

Slazem se. Tu medjutim postoje dva problema: Mozda mozemo da izmuzemo nekog da igra na toj poziciji od postojecih igraca pa u januaru da kupimo nekog kao zamenu. Drugi problem su vlasnici koji bi Kloppu od 200 miliona dali onu stvar.

Ne vidim sta SA u ovoj situaciji predstavlja problem da sacekaju jos godinu dana i ponude isto ili manje para a ne da zadnjeg dana prelazog roka siluju. Mogli su lepo da ponude pare i jula, Salah je tada bio u Egiptu na svadbi, dobro bi mu doslo 70-80 miliona od obecanih 500 da zakiti svakog svata sa po milionom :ph34r:

Link to comment
17 minutes ago, 189- said:

pre tri godine smo odbili 60+m funti za hudson-odoia od bayerna i sada ode za ispod 10m. 

 

ovako ce i liverpool zazaliti ako sada ne prodaju salaha.

 

 

Tako ćemo i mi zažaliti za Maguire-a i McTominay-a, ima interesenata, ali šta da radimo kad je "klub" glup i sentimentalan, a njih ne možeš kleštima da oteraš...

Edited by Jeremija
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...