Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

26 minutes ago, Weenie Pooh said:

To ti čitaš misli trustu mozgova zvanom LFC transfer committee, ili imaš neke insajderske informacije? 

 

Ako je samo za rotaciju, plus za nedajbože ispomoć na bekovskim pozicijama, nemam ništa protiv. Ali meni je indikativno da smo jurili startnog DCM, ispušili par puta zaredom, a onda potpisali jeftinog japanskog Milnera.

 

Ako do kraja dođe neki Sangare-Doucoure, neće smetati Japanac. Ako ne dođe, jebali smo ježa.

 

 

MMW™

 

Koliko sam mogao da pročitam, vredan, radan, polivalentan™, pokriva CB, RB, DM... Pravi Milner.

 

Sigurno se dovodi još jedan ili možda čak i dvojica igrača, miran sam.

Link to comment
17 hours ago, 189- said:

izgelda da prodajemo halla newcastleu za 35m funti. :vesala2:

Ako ovo prođe, biću oduševljen. Mnogo mi se dopao na par utakmica što sam ga gledao.

 

Da moj Newcastle mazne Chelseaju zvezdu omladinske škole u momentima kad je počeo da se probija u prvi tim, i to na poziciju koja škripi. Pa wow.

 

Btw, Targett je jedini levi bek u ekipi ali nedovoljno dobar, a Big Dan Burn -- iako beskrajno simpatičan -- nikako ne uliva poverenje na levom beku.

 

Ima logike i za Halla, jer očigledno ima ambicije i oseća da treba da igra sad, ali ispred sebe ima Chilwella i Cucurellu.

 

Inače, familija mu je iz Newcastlea i brat mu se javno deklarisao kao navijač NUFC-a tako da su šanse velike da tu ima i ličnih simpatija. 😊

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, 189- said:

 

 

izgleda da ce i james biti par meseci out. :vesala2:


Water is wet.

 

Pri izlasku na teren napisah ortaku do kojeg li će minuta izdržati. Odgovor je bio 76. Najkilaviji igrač verovatno ikada u PL. Chelsea mora da kupi RB da se ne zajebava više sa Reecom.

Link to comment
2 hours ago, Bandito said:

Ako ovo prođe, biću oduševljen. Mnogo mi se dopao na par utakmica što sam ga gledao.

 

Da moj Newcastle mazne Chelseaju zvezdu omladinske škole u momentima kad je počeo da se probija u prvi tim, i to na poziciju koja škripi. Pa wow.

 

Btw, Targett je jedini levi bek u ekipi ali nedovoljno dobar, a Big Dan Burn -- iako beskrajno simpatičan -- nikako ne uliva poverenje na levom beku.

 

Ima logike i za Halla, jer očigledno ima ambicije i oseća da treba da igra sad, ali ispred sebe ima Chilwella i Cucurellu.

 

Inače, familija mu je iz Newcastlea i brat mu se javno deklarisao kao navijač NUFC-a tako da su šanse velike da tu ima i ličnih simpatija. 😊

 

rodjen u londonu i u chelseau je od 11. godine. ne znam koliko je navijac newcastlea...

na kraju nece biti ni 35m nego izgleda 28m + kurcipalci kasnije.

 

ovo sve zato sto smo se zajebali sa cucurellom, kojeg sada ne mozemo prodati za solidne novce.

 

12 minutes ago, ducca said:


Water is wet.

 

Pri izlasku na teren napisah ortaku do kojeg li će minuta izdržati. Odgovor je bio 76. Najkilaviji igrač verovatno ikada u PL. Chelsea mora da kupi RB da se ne zajebava više sa Reecom.

 

pa nije se povredio na utakmici nego na treningu. a utakmicu je napustio zbog umora. inace i chalobah se povredio na istom treningu i to isto prepone, tako da najverovatnije nece biti ni prodati.

 

inace ovo sa jamesom je pocelo jos na pocetku prosle sezone, kada je isto bio out na pocetku, nije hteo da redovno odmara i da uradi operaciju kako bi bio u konkurenciji za wc, nakon sto nije otisao na wc, odmarao se jos jedno vreme, vratio se i opet se povredio. i ni onda nije odradio operaciju. mozda pricam gluposti i da opercaija nista ne bi pomogla ali ako to nije slucaj onda je ovo debakl sa vise strana.

 

kante je isto poslednjih par sezona ovako proveo, vise van terena nego na njemu.

Link to comment
Quote

My first pre-season, I had 25 days to prepare for the first official match against Skonto Riga to qualify for the Champions League that we eventually won. Now, they give you four, or five days, and then look how many ACLs.
They make you go to Asia, to the United States, really tough matches, derbies, big games, and people fall, and they will keep falling and falling because the show must go on.
If Courtois isn't there, then someone else will be, right? And if Militao isn't there then someone else will be, and if Kevin isn't there then someone else will be.
This is a lost battle unless the players themselves stand up for themselves and go 'We aren't playing'. It's a lost battle, nothing UEFA or FIFA do."

 

Pogađajte koji je gospodin ovo izjavio

Link to comment
2 hours ago, 189- said:

inace ovo sa jamesom je pocelo jos na pocetku prosle sezone, kada je isto bio out na pocetku, nije hteo da redovno odmara i da uradi operaciju kako bi bio u konkurenciji za wc, nakon sto nije otisao na wc, odmarao se jos jedno vreme, vratio se i opet se povredio. i ni onda nije odradio operaciju. mozda pricam gluposti i da opercaija nista ne bi pomogla ali ako to nije slucaj onda je ovo debakl sa vise strana.

 

kante je isto poslednjih par sezona ovako proveo, vise van terena nego na njemu.

 

Pa kad im dajete ugovore na po 150 godina, zašto bi žurili ljudi da se pojave na terenu. Nego lepo lagano, oporavak par meseci, dve-tri utakmice, pa ponovo par meseci oporavka od nove povrede, a parica kaplje li kaplje - milina.

 

Link to comment
13 hours ago, 189- said:

 

rodjen u londonu i u chelseau je od 11. godine. ne znam koliko je navijac newcastlea...

na kraju nece biti ni 35m nego izgleda 28m + kurcipalci kasnije.

 

I to po svemu sudeći loan with obligation to buy.

 

Kontam da je razgovor tekao ovako:

 

NEW: Ipak ćemo pozajmicu za početak, a pun iznos transfera ćemo vam isplatiti kasnije zbog FFP.

CHE: Nikakav problem, samo šta vam dođe taj FFP?

 

A što se tiče navijačkih tendencija, nisam tvrdio da je Hall navijač NUFC, jer se on sam nije autovao, ali činjenica da su mu tata i deda iz grada gde postoji samo jedan klub, a da mu je rođeni stariji burazer -- koji isto tako nije rođen na reci Tyne -- deklarisani navijač Newcastlea, govori da su dobre šanse da ni mali Lewis nije mogao da izbegne porodičnu tradiciju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...