Jump to content
IGNORED

Filmovi u kojima je poginuo Džon Vejn...


Ajant23

Recommended Posts

Trifo je rekao da je nemoguće snimiti antiratni film zato što je rat sam po sebi zanimljiv. Meni nije...

 

Kako ti se zove to iznad? Realno, moje poznavanje ratnih filmova se svodi na Krvavca, Istvuda i na ono što sam gledao kada sam bio isuviše mali i zbog toga se ložio na to da im dozvolim da mi se obrate....

Link to comment
4 minutes ago, namenski said:

Ovaj vredi...

 

 

Dobro, rekao je reditelju Willowa da je bolje da ti manji preuzmu stvari. Kada sam bio dete, potajno sam se nadao da je to bila samo mala smrt i da će se patuljak ponovo uzdići u nešto veće čak i od Killmera...

 

Uostalom, reditelj filma je dobio prvog Oskara za kratki film u kome odmah posle II rata poručuje da će ljudi biti budale, ako ikada ponovo u većini na nivou sveta poveruju nemcima da nude rešenje i put u mir....

  • +1 1
Link to comment

O-kej, bolje da prekinemo o ovome, izgleda da je neko umro, obzirom da se ona™ pojavila iznad mene na Filmu u sitne sate....

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment
30 minutes ago, Ajant23 said:

Trifo je rekao da je nemoguće snimiti antiratni film zato što je rat sam po sebi zanimljiv. Meni nije...

Trifo kenja, jebala ga zanimljivost rata...

 

Quote

If I ever make anything other than an antiwar film, I hope you take me out and shoot me.

John Huston, u odgovor na primedbe kriticara :isuse: i kontroverzetm oko The Battle of San Pietro, remek dela snimljenog po narudzbi i za potrebe americkih vojnih vlasti i optuzivanog da je previse antiratni, pacifisticki...

Sorry na Off-u...

Link to comment

Je li to ono kada se divio arhitektonskim promenama koje su sukobi doneli po Italiji, a tražio perfekciju kao da je Natali Portman kod Aronovskog tako što je terao vojnike pod punom ratnom opremom da se penju uz isto brdo sve dok ne snimi savršeni kadar čistog rata?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Connery škot u loži Renđera prima gol iz skraćenog kaznenog postupka iz ugla katolika Del Pjera koji na očigled svima kriminalizuje okretanje  lopte samo da bi skratio korner...

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...