Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

Just now, Serena said:

Ja se ni malo ne brinem. Mislim da su Spanaca izmrcvarili savetima ujedinjeni teniski eksperti celog sveta i da je on sad u fazonu Confused Always Sunny GIF by It's Always Sunny in Philadelphia

 

i slovima: palac gore!

Link to comment

A Englezi su bas ludi za Spancem... pa oni ni Mareja nikad nisu dovoljno voleli ni cenili. Njihov jedini miljenik je bio Henman, i Federer, pa su "po defaultu" zamrzeli Djokovica. Navijace i danas protiv Djokovica verovatno, a ne "za Alkaraza". 

Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

Jako los osecaj imam. Mislim da tome doprinosi i cinjenica da prvi put od 2014. ne gledam finale slema u Srbiji, pa ne mogu da odradim iste rituale i kupim limenke niksickog

:heart:

 

Ideeeeemo!!! flex.gif

Link to comment

Vole (tabloidi) Mareja kad pobedi - onda je britanski teniser. Kada izgubi, postane “škotski teniser”.

 

Dobro, sada ga svi vole, ali dok je bio aktivan, bilo je kuku-lele.

Link to comment

Da ostavim prognozu pre nego što počne meč - mislim da Nole ovde ne bi trebao da ima (većih) problema, mnogo veće iskustvo (i u osvajanju Vimbldona, ali i na travi) i mnogo bolji servis. Alkaraz se jako fino snašao, pogotovo što je na toj vrsti podloge (maltene) tek počeo da igra, ali ne očekujem da će (barem ove godine) predstavljati veći problem.

 

 

3-0 za Noleta.

  • +1 4
Link to comment

Taj vetar me najviše brine, znamo kako naša princeza voli da drami zbog istog. Pa se onda iznervira, pa se svađa sa sobom, sa svojim boksom i sa publikom.

Mada, evo Viško kaže da je vetar u slabljenju, ali mogućnost za kišu raste.

 

BTW, Višković izgleda kao da je iz akumulatora ispao.

  • Haha 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...