Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

Just now, extragluv said:

kako je igrao medvedev tad ono nije bilo normalno. 

Takvu igru ni približno nije ponovio ni na jednom GS-u

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, extragluv said:

kako je igrao medvedev tad ono nije bilo normalno. 

Da igrao je , ali mu je i Novak dosta pomogao.

Njega je pritisak tada paralisao, loše se kretao, pa sam je posle jednom prilikom pričao o tome.

  • +1 2
Link to comment

Gledam ovo ukljucenje Ozma i Govedarice sada iz Londona uzivo, duva neki verar ludilo, a nema kise. Kazu da ce se zensko finale igrati pod otvorenim krovom, a da se ocekuje slicno vreme i sutra. Nikako mi se ne svidja taj verar - Djokovic ga bas ne voli. 

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, aram said:


Pa, ne. Ako Novak fizički posustane, a to je realno očekivati uskoro, momak nema ozbiljnog konkurenta. Ako se niko nov ne pojavi i povrede ga mimoiđu, za 7-8 godina eto njega na oko 20 GS titula. Novaku je trebalo 15 godina uz Federera i Nadala, takva konkurencija se neće skoro ponoviti, ako ikada.

Naravno, sve je to još na podužem štapu.

To da je na dugom štapu i to ne samo zbog povreda i konkurencije je i moja poenta. 

 

20 slemova za 7-8 godina je po meni sci-fi. Biće tu malih povreda tokom turnira, loših dana, preskočenih turnira, protivnika sa mečevima života, svađa sa ženom ili švalerkom dan pred meč i tako dalje. Mislim, ako uspe to da uradi onda će postati najdominatniji profesionalni sportista svih vremena i tu nema šta da se doda.

 

Zapravo bi 10 slemova za 5 godina bio vanzemaljski uspeh i ja mu neki takav rezultat predviđam, a za dalje ćemo videti koliko će biti spreman da grize. Pojaviće se do tada neko ko može da se nosi sa njim jer je će svi najtaletovaniji igrači sveta u saradnji sa najboljim trenerima sveta tražiti igru koja funkcioniše protiv njega, a on će imati verovatno neke hronične povrede, kamaru para i osvojeno sve što se može osvojiti. Opetkažemponavaljam, ne tvrdim da Alkaraz to ne može, ali mnogo je život komplikovaniji od 7 godina puta 3 slema = 21 slem. 

  • +1 6
Link to comment

Sve stoji, ova moja spekulacija je ono, da mu sve ide ko po loju i da se ne pojavi niko novi. Ako je Fed mogao uz konkurenciju 1 Nadala da osvoji 15 slemova za 6 godina…

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Boza_zvani_Pub said:

Vec je najveci ikada. Ovaj poslednji RG je dosao pravo niotkuda i zacementirao ga. Ovo sutra bi bilo super, ali i ako se desi da izgubi - jebi ga. I dalje ce me najvise boleti onaj poraz od Medvedeva u finalu USO... :(

Tacno, Djokovic ako osvoji sutra, taj Vimbldon ne znam da li bi usao i u Top 5 njegovih najvecih titula, mozda tek na 7. mesto.

 

1. mesto - Australija 2023.  - Posle nevidjenog skandala, razvlacenja, sudnice... Djokovic posle pakla koji je prosao se vraca u Australiju i osvaja 10. titulu na AO, i izjednacava se na 1.mestu grend slem titula

 

2.mesto - Vimbldon 2019. 13:12 u petom setu 

 

3. mesto - RG 2023

 

4.mesto -AO 2012. sa Nadalom

 

5. mesto - 2011. US Open, posle spasavanja 2 mec lopte u polufinalu

 

6. mesto - French Open 2021, pobedio Nadala u polufinalu, pa okrenuo Cicipasa u finalu od 0:2

Edited by JohnnyD
  • +1 1
Link to comment

Zaber diktira tempo, da ne kazem poigrava se na pocetku finala. 

Mada malko i gresi. 

Tetoviranu sa slicica Cehinju vreba da smuva Stepanek :D

Edited by W.F.C.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...