Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

33 minutes ago, Arkadija said:

Ko je Batistuta? Onaj fudbaler 90-ih? 

 

Da, da, on, a sad je u reklami ovoj sa Duletom Savicem i Šmrkasom za sokerbet

Edited by Midgeta
  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, Arkadija said:

Šta radi sudija, otvoreno navija za Sinera?

 

Ne gledam, nisam kod kuće, pa zato pitam

"Svirao" mu je opstrukciju igre u sred skoro dobivenog poena kad je ispustio kasni uzdah posle dobrog i dubokog udarca. Ne znam kad je to vidjeno dosad.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Sudac nakurac™ ali ne jebe Novak to 2%, nadam se samo da ce rutinski resiti u 3 jer je razlika u kvalitetu nebo i zemlja.

 

A u drugom mecu vidim da je Alkaraz ogroman favorit u kladionicama, ne kontam bas kako su ga tako brzo uzdigli i na travi. Mislim da dobija Medvedev, samo da ne krene ono njegovo ludilo mozga. 

  • +1 7
Link to comment
9 minutes ago, Arkadija said:

Šta radi sudija, otvoreno navija za Sinera?

 

Ne gledam, nisam kod kuće, pa zato pitam

Prvo je prekinuo igru zbog Novakovog uzvika tokom igre, posle minut dva mu udelio opomenu zbog servis vremena.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, mlatko said:

"Svirao" mu je opstrukciju igre u sred skoro dobivenog poena kad je ispustio kasni uzdah posle dobrog i dubokog udarca. Ne znam kad je to vidjeno dosad.

Ona ženska kreštanja i uzdisanja se nikada ne sankcionišu, i onda ovo. Da ne poveruješ.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Prvo je prekinuo igru zbog Novakovog uzvika tokom igre, posle minut dva mu udelio opomenu zbog servis vremena.

Servis vreme, to razumem.Tapka lopticu po 20+ puta. Čudo je da ga niko nije pre opomenuo.

Link to comment
6 minutes ago, Zli Gli said:

Sudac nakurac™ ali ne jebe Novak to 2%, nadam se samo da ce rutinski resiti u 3 jer je razlika u kvalitetu nebo i zemlja.

 

A u drugom mecu vidim da je Alkaraz ogroman favorit u kladionicama, ne kontam bas kako su ga tako brzo uzdigli i na travi. Mislim da dobija Medvedev, samo da ne krene ono njegovo ludilo mozga. 

Samo ti ćuti 'leba ti

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, Arkadija said:

Servis vreme, to razumem.Tapka lopticu po 20+ puta. Čudo je da ga niko nije pre opomenuo.

Pa nikada ne pređe vreme, baš to stalno pratim

Link to comment
2 minutes ago, renne said:

Pa nikada ne pređe vreme, baš to stalno pratim

Ma Arkadija je puna razumevanja za sudiju, ljubim je ja :lolol: moreee!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...