Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

Sabalenka sama sebe dobila, valjda je lose radi ta hemija sto uzima pa ispaljuje manijacki bez kontrole i gresi dosta. Nikad od nje dominantna sampionka iako je fizicki frik nevidjeni. 

Link to comment

Sabalenka je teska kao top i sva skamenjena, nepravilan odskok, spin ili slajs koji odskace u stranu, niske lopte, sve to njoj pravi veliki problem jer treba da se uvije, sagne ili izmakne, a to je kod nje bas tesko izvodnjivo. Zato cesto pada na ledja, jer je napadne loptica. Ko uspe da je izbaci iz zone konfora, a Zaber je danas uspela, taj je i dobije, naravno uz obilatu pomoc nje same. 

Kad je vidim onako stegnutu i ukocenu izmedju dva poena imam utisak da ce joj popucati krvne zile na vratu i slepoocnicama. 

Gli izvini ali njene fizikalije su mi vise za u blatu rvacicu :lolol:

  • +1 2
Link to comment

Svidja mi se kako igra Zaber, lepi iskusni inteligentni potezi, pritom izgleda kao da je na izmaku snaga ali nije. Nadam se da osvoji. Bice Sabalenka jos bolja, mlada je. 

  • +1 4
Link to comment

Navijao sam za tunižanku kada je već izbacila Elenu 

 

A ona Olga je bila blizu da je izbaci na RG i sa onom igra je mogla do polufinala.Biće velika šteta za naš tenis ako se ne presabere 

Link to comment
48 minutes ago, Serena said:

 

Gli izvini ali njene fizikalije su mi vise za u blatu rvacicu :lolol:

 

Oh kakvo nepoznavanje materije. Nije ono građa za rvačicu u blatu.  :D

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Oh kakvo nepoznavanje materije. Nije ono građa za rvačicu u blatu.  

Stvarno? Ja sam mislila da one bas tako izgledaju :lolol: nabildovane i nadrndane 😤

Link to comment

Жæбееер (гласом Кадер Нунија)

 

што се тиче Сабаленке као појаве, у мом засеоку се за такву господичну каже да може волу реп да ишчупа.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...