Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

Страшан је Алкараз, дечко ће сурово да доминира тенисом у наредној деценији. Невероватно је да у овим годинама игра и на трави на оваквом нивоу. За ову сезону је вероватно још зелен за Ђоковића додуше.

Edited by johan nagel
  • +1 1
Link to comment

Rune je Rodik na kvadrat, toliko nervoznih poteza, namestanja kacketa, govora sa samim sobom ... cak je i Alkaraz koji se ponasao nervozno i idiotski na momente, delovao kao hladan spricer pored njega. Nema od toga leba, dok se ne smiri, nema Grend slemova.

  • +1 3
Link to comment

Svitolina danas neprepoznatljiva. 

Izgleda da je protiv Ige potrosila zadnji atom snage, a ima i do Vondrusove koja igra agresivno i nepredvidivo. 

Nego gledam ove tetovaze sto ima cehinja, kao da je dete izvrljalo hemijskom po rukama :lolol:

  • +1 1
Link to comment

Tetovaze su pakao, i Pliskova ima te jeftine u rangu JHA kod nas od pre sto godina. Otprilike se tetovirale kod lokalnog tatoo majstora romske nacionalnosti, koliko para toliko i muzike.

 

Djokovic uzima nikad lakse ova preostala dva meca, nadam se da ce imati zelju da pregazi i ponizi obojicu a ne onaj kurcobolja mod evo prvi set pa cu onda da krenem. Kod zena Sabalenka verovatno, ako ostane hladne glave nema ovde konkurenciju. 

  • Haha 1
Link to comment

Ja mislim da je to samo osnov za neku vecu tetovazu kao sto ima Martincova. 

 

Spoiler

image.thumb.png.7d55e1be0d0525b3f6678469e502bc58.png

Svakako deluje mi kao neka vracka.

Sto se momaka tice, moze li da se desi Medo Novak finale? 

Mene malo brine Siner, ako njega prodje Medo i Karlitos ne verujem da osim malo jaceg otpora u prvom i pola drugog seta mogu nesto vise da pruze. 

Edited by Serena
Link to comment

Sad gledam  tetovaže Vondurošove, pa stvarno su u rangu, dete me iscrtalo hemijskom. Oni stikeri što se lepe vodom na kožu i traju do prvog kupanja, pa ih klinci do 5 godina, ponosno nose leti i svima pokazuju, lepše izgledaju.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...