Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

18 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Spavaš na balkonu ili ispred vrata?

Hahaha , poljski krevet ;) inače mi se panji ponadala posle trećeg seta. 

  • Haha 1
Link to comment

Beretini brejknut prvi put na turniru u 11. setu ali visio je i ceo prvi. Do sad je dozvolio samo 6 brejk lopti u prva tri kola a Alkaraz  vec imao 5 do sad, realno je da dobije 3:1 sad, nazalost. Zabar mi je bio dark horse ovde ali izgleda da je prejak klinac. 

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, republikanac said:

Hahaha , poljski krevet ;) inače mi se panji ponadala posle trećeg seta. 

 

Znamo da je poljski zaboga...:D

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Ayatollah said:

Inače, slažem se sa opaskom da nema mnogo igre kada neko ubacuje 85% servisa sa 200+km/h, ali mi opet deluje da Đoković iz nekog razloga sa tim tipom igrača ima većih problema nego sa drugima koji su podjednakog kvaliteta, čak i kad ne ubacuju 85% prvog servisa. Sećam se još onog mukotrpnog meča sa Andersonom iz 2015. godine kada sam hteo da skočim kroz prozor od muke..

Hehe, da ste vi bili tada dole... Anderson je nakon tog meca bio sportska zvezda broj 1 u juznoafrickoj republici bar na kratko zasenivsi i ragbi. 

 

Inace Djokovic je vrlo postovan pa i voljen van Zapada, to sto se svi GS igraju tu stvara netacnu sliku da ga ceo svet hejtuje.

  • +1 2
Link to comment

Danas gledao samo Jabeur i Alkaraza. Cenim da je i bolje tako.

 

Meni je Beretini baš gotivan i kao igrač i kao pojava ali budimo realni - čovek se još od pre dva Vimbldina bori sa demonima i povredama. Ovo je dobar rezultat za njega ako se uzme u obzir da je spreman i naštelovan max za dva dobijena seta. Da uzme tri Alkarazu, mora još mnogo da se regeneriše.

  • +1 1
Link to comment

Djokovic ovde igra protiv organizatora. Da dodje do tog dana odmora, i nece da bude problema. Sutra vise glavom, nego misicima, a Rubljov je idealan za to. 

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, extragluv said:

nije malom lagan zreb uopste. beretini pa rune pa medjed pa finale. gde ces grdje

 

Medu i Sinera je žreb častio kao kum u kafani. Novakov je težak, Alkarazov je pakao.

  • +1 1
Link to comment

qmqipvS.jpg

Od preostalih osam njih 6 je iz top 8 💪 nedostaje Rud i Cici. 

Novak danas igra drugi mec na CC, posle Ige i Svitoline. Pitam se dal ce Iga sa sve ukrajinskom zastavom na kacketu imati milosti prema gospodji Monfis 🤔

Na zreb i organizatore mislim da Novak ima najmanje prava da se zali. Igrao je sve meceve na CC sto je ranije, dok su Nadal i Fed hodali po zelenoj travi, bila nemoguca misija i jako nas je to nerviralo.

Sad se niko ne zali sto Medo i Rune nisu videli CC, Cicipas samo jednom protiv Mareja i Siner takodje jednom R1 protiv Cerundola. 

 

  • +1 4
Link to comment

Ma naravno, sve mu je islo na ruku, cak i ovaj prekid protiv Hurkaca je bio koristan zbog hladjenja CPU i oslobadjanja frustracije. 

Edited by Serena
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...