Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

17 minutes ago, Lucia said:

sta ona radi na kraju meca? ide na mrezu? rukuju se sa njom?

 

Ako se ne varam, ni na RG ni na W nije imala protivnicu iz Ukrajine.

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, dragance said:

Verovatno zato što joj je tek 16 godina i simpatično je dete u svakom smislu.

 

a i izjavila je da joj sir andy murray lep :)

 

na to joj je on porucio da bi mozda trebala ici da popravi vid :D

 

  • Haha 8
Link to comment
18 minutes ago, Ros said:

 

a i izjavila je da joj sir andy murray lep :)

 

na to joj je on porucio da bi mozda trebala ici da popravi vid :D

 

 

:D

 

To kao moja malenkost nekad davno kad sam bio mlad i svima pričao kako su mi oči najvažnije kod devojaka....tačnije cvikeri ...što veća dioptrija to bolje, to imam više šansi.   

 

 ....izvinjavam se na malom oftopiku...

  • Haha 5
Link to comment

Ono što ja konkretno znam je da je Kasatikina  bukvalno u egzilu u Španiji. Outovala se kao LGBT i pri tom je javno govorila protiv vlasti u Rusiji više puta. Za ostale ne znam dal neko ili neka  javno podržava Putina, Lukašenka i slično. 

Doduše sinoć mi se čini da sam video da je Vika mahnula Svitolini i da je ova klimnula glavom, tako da je moguće da Svitolina nema ništa lično protiv njih ali da odbija rukovanje iz opreza, da ne bi ona ili neko njen eventualno imao probleme u Ukrajini...jer u ružnim vremenima lako je nekom nakačiti ružne namere i za najbezazleniju reč ili gest. 

  • +1 3
Link to comment

Svitolina je izjavila da nema ništa lično protiv (belo)ruskih teniserki, ali da se ne rukuje s njima iz solidarnosti sa ukrajinskim vojnicima na frontu.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Halvard said:

Svitolina je izjavila da nema ništa lično protiv (belo)ruskih teniserki, ali da se ne rukuje s njima iz solidarnosti sa ukrajinskim vojnicima na frontu.

verovatno i te devojke iz ukrajine nemaju puno izbora. mislim da je nerukovonje jedina pravilna opcija za njih. verujem da je vecina skroz ok privatno kada nema kamera. makar se nadam da je tako

  • +1 5
Link to comment

Takodje. Zamisli da se rukuju pred kamerama, razapeli biih u Ukrajini. Za vecinu sam siguran da se pozdrave u svlacionici. Bilo je i nekoliko "thumbs up" pred kamerama, ali diskretno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...