Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

moze mateo na travi sa krakatim sporacima tipa zverev, hurkac, auger & co. 

spanac ce ga urnisati varijacijama, obrsice kao u duelima sa djokovicem i federerom pre koju god. ovde

volio bi da se varam al po meni je to bye za alkaraza sledecu. bumo vidli

Link to comment
12 minutes ago, extragluv said:

naleteh na ovo slucajno, kakav slom mozga...

 

https://www.thesun.co.uk/sport/22980294/andrea-jaeger-tenis-wimbledon-nun/

Zasto slom mozga?

 

Sad sam tek video naslov. Naslov je slom mozga, u tekstu pise da je napustila karijeru zbog povrede ramena, ne da bi postala kaludjerica. Nije zelot, tj ne vidi se iz teksta da jeste. 

Edited by Fins fleet
Link to comment
Ja da zivim u Engleskoj, kontam da bi se samospalio iz zasede zbog ovih kisa. Sta sad, jel se igra jos veceras ili jok? 

Naviknes se posle nekog vremena :)


Sent from my iTelephone using Tapatalk
  • +1 1
Link to comment

Fokina je zapravo imao dobru nameru, Rune je bio daleko od linije, i jako kasno je krenuo da trci ka loptici, znaci uopste nije procitao taj servis. Medjutim, prvi, nesto manji problem je sto je Rune brz, a drugi, mnogo bitniji je sto je Fokina lopticu udario ravno bez imalo slajsa, i bacio je dosta daleko u polje, sto je omogucilo Runeu da je stigne i odigra forhend kako hoce. Fokina jednostavno nije tip igraca koji ce da odigra savrseno potez u pravo vreme (odlika najvecih), i tu lezi problem, a ne u odluci da odigra taj potez u tom momentu.

Link to comment
10 hours ago, jms_uk said:


Naviknes se posle nekog vremena :)


Sent from my iTelephone using Tapatalk

 

Ne znam, drug iz klupe iz srednje je radio na prekookeanskim brodovima i upoznao devojku iz okoline Ipsvica, otisli nazad u Englesku i uzeli se, prakticno se udao tamo... Kaze em vreme pakao, em zene izuzetno neatraktivne, da ne kazem ruzne, tetovirane, pirsinzi razni, blede, nikakve. Njegova izgleda fino, ona neka snobovska aristokratska lepota ili kako se vec kaze, ali generalno kaze da bi bio u depresiji da se ne zanima oko dva sina koje su dobili i nesto oko posla. 

  • +1 2
Link to comment

Bublik pravi onaj bacuska iz smesnih klipova. za njega je ovo diznilend.

Rubljov rutinski do kompletiranja GS cetvrtfinala, a sutra mu se moze pridruziti i Medo

  • Haha 2
Link to comment

Mala Mira prosla u 1/8F dobila Potapovu sa 2 0. U drugom setu gubila 4 1 i preokrenula na 5 7. 

Slatka sesnaestogodisnjakinja je osvojila srca londonske publike. 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...