Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Lancia said:

Nisam ni sumnjao da ce biti u pet setova :D

 

Nisam ni ja, ali reko da podrzim Endija i njegov titanijumski kuk :D

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Ras said:

@MidgetaTi si ekspert, rei mi grešim li kada kažem da Kim, Endijeva supruga baš i nema stila?

 

Ma de sam expert :D

 

Sta znam, meni ona uvek ok izgleda, outfite sam joj vidjala samo ovako kad gledam Endija pa nju snime i to mi je uvek ok delovalo sve.

Plus mi je ona gotivac skroz, jos od kad je nosila onu parental advisory majicu jer su je kritikovali zbog psovanja.

Svidja mi se sto nikad nije sedela sva ufitiljena sa usranom facom dok gleda meceve nego ima tu energiju da ne kazem vatru :evil:

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
19 minutes ago, Midgeta said:

 

Nisam ni ja, ali reko da podrzim Endija i njegov titanijumski kuk :D

 

titanium hip of steel 

:D

Link to comment
11 minutes ago, Midgeta said:

 

Ma de sam expert :D

 

Sta znam, meni ona uvek ok izgleda, outfite sam joj vidjala samo ovako kad gledam Endija pa nju snime i to mi je uvek ok delovalo sve.

Plus mi je ona gotivac skroz, jos od kad je nosila onu parental advisory majicu jer su je kritikovali zbog psovanja.

Svidja mi se sto nikad nije sedela sva ufitiljena sa usranom facom dok gleda meceve nego ima tu energiju da ne kazem vatru :evil:

Simpatična je i meni i oni kao par, nego stalno nosi neke tetkaste haljine sa karnerićima, ali ako ti kažeš da je ok, onda bolje da se ne izjašnjavam.

Link to comment
2 minutes ago, Ras said:

Simpatična je i meni i oni kao par, nego stalno nosi neke tetkaste haljine sa karnerićima, ali ako ti kažeš da je ok, onda bolje da se ne izjašnjavam.

 

Pa ja mislim da za Vimbldon ima i neki dres kod pa verovatno to postuje u ovom slucaju, a sad su te sto kazes tetkaste haljine cvetne i sa karmerima su sad skroz trendi tako da ne pravi ona tu neke promasaje, sad ja nista od toga ne bi nosila, ali koga briga sta ja bi i ne bi nosila

Link to comment
19 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

titanium hip of steel 

:D

 

:D

 

Propade hip of steel, a samo je trebao celendz da trazi :isuse:

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...