Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

29 minutes ago, Serena said:

Hurkac ceka Novaka :ph34r:

 

Pa ne može se osvojiti slem preko

kvalifikanata. A ne može ni na suv servis. Nema razloga da mu držimo opelo svaki put kada neki zapinjač prodje u narednu rundu.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Lancia said:

Bolje nego Museti sto puta. Novak ne voli te sa pundravcem u dupetu. Hurkac je smireni luzer.

Nešto kao Berdih?

  • +1 1
Link to comment

da, samo sto Berdih ima pozitivan skor sa Novakom na Wb   :/

 

uz malo srece mec moze poceti oko 21h ali ne verujem. morace stena da dovrsava sutra

Link to comment
12 minutes ago, TS-CS said:

da, samo sto Berdih ima pozitivan skor sa Novakom na Wb   :/

A Hurkac je na W penzionisao Feda, 6 0 u zadnjem setu. 

Nije opelo ali zebnja mislim da je opravdana. 

 

Ajde bre Mule dosta je bilo, pakuj torbu ima jos njih koji bi na CC da se igraju :lolol:

Link to comment
Quote

 

Šta je radila jutro pred meč?

„Ovo smo spremali da kažem, a muž mi kaže: ‘Nećeš valjda to da kažeš…’. Ja volim da budem domaćica – ja sam peglala na dan meča! Majke mi! Došla sam ujutru i rekla: ‘Dušo, koja ti majica treba?’. On kaže: ‘Jesi ti normalna?’, a ja njemu ‘Veruj mi, prija mi, samo mi reci’. Kaže da ne nosi majicu za peglanje, a ja njemu: ‘Ma, ispeglaću ti ja ako ti treba za presvlaku’. Stvarno volim te neke obične stvari i stvarno me je to opustilo. Normalno, ujutru volimo i da pustimo muziku i malo da pozitivnije zaplešemo. Puštali smo Berija Vajta. Da, ujutru! Onda smo i Frenka Sinatru, ‘Fly Me To The Moon’, tako da smo vrlo romantične duše.“

 

 

:D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...