Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

Kraso se verovatno oprašta ovim golom,šteta sto nema radnu naviku Olanjinke ,bio bi odličan igrač ,mada tada ne bi igrao kod nas .

Link to comment

Sudija ne mari za Kangine folove.  Na kraju ga je iznervirala i dobio je zuti.

Link to comment

Kraso otvorio i zatvorio sezonu golovima. Uživanje ga je gledati kad je raspoložen, voleo bih da ostane, ali mislim da je ovo njegov oproštaj. 

  • +1 2
Link to comment

Može se svašta zameriti Terzicu ali lepo je sto se ovako opraštamo od igrača . Ranije je bilo tužbi ,raskida ugovor i ko zna šta sve .

Na kraju ok sezona ,dupla kruna ,nismo toliko bili ocajni u Ls,igrali smo muški ,imali dosta sansi ali je izostala realizacija . Sto se tiče sledeće sezone u Evropi ,više bi nam odgovaralo Liga Evrope ali ovo je prva Ls po novom sistemu.  Sledeće  godine će biti dosta teze ući tamo ,pali smo dosta sa koeficijentom lige ,tako da treba uraditi sve da udjemo u Lš sada .

  • +1 2
Link to comment

Šteta što odlaze ovi što odlaze, i ja bih volio da Krasso na neki fazon ostane. Lijepo je bilo gledati Dragovića u našem dresu, sve najbolje u nastavku karijere.

  • +1 1
Link to comment

Zvezda je nosilac u poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona i potencijalni protivnici su joj: Jang Bojs (Švajcarska), Karabag (Azerbejdžan), Galatasaraj (Turska), Slovan Bratislava (Slovačka), Bode Glimt (Norveška).

Ukoliko ne prođe, Zvezda će igrati u grupnoj fazi Lige Evrope.

  • +1 2
Link to comment

obezbedjena grupa lige evrope, a ni protivnici za ls nisu bauk, da se radilo iole pametno, kazem da se..

:fantom:

Link to comment

Nisam znao da Hvang odlazi, velika šteta i čini mi se previše odlazaka uopšte da bi se formirao pristojan tim za Evropu. 

Link to comment

Wolvesi su pratili Hvanga, bili su na finalu kupa da ga gledaju. Nadam se da nije tačno, ali ako jeste - očekujem nekih 7-10m eura. Sve ispod toga je bruka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...