Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

Posted (edited)

Bukari je imao kvalitet koji bi nam u Evropi dobrodošao, a to je iznadprosječna brzina. U domaćici je usljed bunkerisanja protivnika to manje dolazilo do izražaja, uglavnom nam je potreban igrač tih karakteristika, Radonja bi mogao biti solidna zamjena. U Španiji nije ništa uradio, a u Torinu ga neće. Moguće je da preklopimo Raodnju za Kabića (koliko god to nevjerovatno zvučalo) obzirom da Jurić ne želi Radonju u timu, a skinuće njegova primanja sa platnog spiska. Možda Ranđelović, obzirom da se u Rusiji nije pokazao, ne znam zaista.

 

Opet ostaje hroničan problem sa bekovima, generalno cijelom odbranom i špic. Sredina djeluje solidno, ako ubodemo kvalitetnog zadnjeg veznog biće to impresivno. Dosta očekujem od Ilića, ako se uklopi sa Ivanićem i Hvangom biće ples po terenu. Maksimović bi nam legao kao budali šamar, ali je izabrao PAO.

 

edit: Leković će ostati u Španiji, za Motiku ćemo teško dobiti uloženo, Radulović je igrač Voše ali mi imamo 50% od izlaznog transfera (isto za Stanića).

Edited by Jesper23
Link to comment
On 21. 5. 2024. at 22:11, pantelia said:

GTR(B)eda 92 bas popizdio

 

image.png.f69a478a1d9a62c90eae9cdea50a3f0c.png

Klasican primer nazovi novinarstva

Link to comment
Posted (edited)

hteo je on jos prosle godine al ga stoka nije pustala, sad mu isteko ugovor pa ne mogu vise da ga ucenju..

hvala mu u svakom slucaju sto je u najboljim godinama dosao kod nas i trpeo svinjac terzica i ostalih mufljuza..

Edited by Shaq
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)

Zamena za Dragovića se pominje Babić 😀

Reprezentativni stoperski par Babić -Spajić ,brzina im nije vrlina .

Odbrana nam je svejedno bila loša  tako da ako dovedemo bar jednog beka stranca biće za nijansu bolja ,levog nećemo nikad dovesti normalnog beka dok je Rodić tu .

Edited by elementary
Link to comment

Odavno se zna da je Vidic cudak...

 

Kad vec pominju Gigsa, sjecam se iz onih Liga sampiona emisija gdje Gigs odusljeveno prica o Vidicu i zavrsava sa "on je moj kapiten i sve bih ucinio za njega"

  • +1 1
Link to comment

Glazer - Mimović, Djiga, Dragović, Radojević - Kanga, Knežević - Šljivić, Katai, Olayinka - Sremčević.

Link to comment

Meni izgleda da Glazer ide, i da je zato u prvih 11. Nemam drugo objasnjenje zasto ne pocinje Popovic koji se oprasta od kluba.

Link to comment
Posted (edited)

Olanjinka je zacementiran kod Miloja ,boljeg ne bi našao ,odličan u odbrani ,trci ,u napadu sve bolji i bolji .Mislim da će tek sledeće sezone biti odličan . Gledao sam ga ranije kada je igrao za Slaviju ,kod nas nije bio bas na tom nivou ali tu je polako .

 

Fina poseta,malopre se tek uključio,totalno sam zaboravio da sada igramo . Ko će pohvatati ovu našu ligu,90% utakmica se igra radnim danima .

Dragovic je car. Najbolje vreme za odlazak ,pamticemo ga po dobrom .

Ovo bre ladno žene sude 😀

Edited by elementary
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...