Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

Posted (edited)

U vezi rada uprave oko dovodjenja i prodaje igraca, ja bih rekao da je bila prilicno uspesna.  Svi stranci, osim Krasoa, su se pokazali kao pun pogodak.  Neki od njih, kao Hvang i Glazer su nosioci igre i najbolji igraci u timu.  Sto se tice prodaje, i tu im dobro ide.  Sto se tice Sremcevica, on nije doveden da pravi karijeru u Zvezdi vec u izlog za prodaju.  Cim odigra jednu polusezonu kako valja, on ce biti prodat.  Kao sto je slucaj sa Erakovicem, Nedeljkovicem, Mijatovicem, Mitrovicem, kao sto ce biti slucaj sa Stamenicem, Sljivicem, Lucicem, Knezevicem, Djigom, itd.  Mladi igraci ne prave karijeru u Zvezdi.  Mogu da prave karijeru ako se eventualno vrate u Zvezdu posle vremena provedenog u inostranstvu kao Rodic, Spajic, Ivanic, Katai i mozda Radonjic.

Edited by Dimitrije
  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

O jebo te. Znajući ko mu je (barem bio) menadžer i neke njegove ranije ispade, stra” me.

Link to comment

A objavili smo da je Djiga potpisao do 2028.  Ne pominje se visina obeštećenja.

Link to comment
48 minutes ago, dragance said:

Priča se i da je i sam sin žvalje umešan.

Taj duduk moze da bude umesan samo u neku tucu.  Svaka druga vrsta umesanosti je za njega nepremostiv intelektualni izazov.

  • +1 1
Link to comment

Jel moguće ovo, juče Čarli debeli a danas Bora grbavi, Radost Evrope obojica...

  • Tužno 1
Link to comment
6 hours ago, John Coltrane said:

Pominju Radonjića kao zamenu za Bukaria.

 

 

 

Nek drhte splavovi.

Link to comment
Posted (edited)
4 hours ago, Milosh76 said:

Ko je Bora grbavi sad? Umro je Toni Montano, nit je Bora, nit je grbav.

 

I Bora i Grbavi. Mrzeo je to i čak se tukao, a i mucao je. U našetm vreme ga nismo nikako voleli, ali oni stariji od nas i ništa lično prilično stariji od tebe su ga cenili.

Ostavio je uveliko pisani trag dok smo mi tek bili klinci koji su upravo overili Rutse.

Edited by Medusa_trip
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, Medusa_trip said:

 

I Bora i Grbavi. Mrzeo je to i čak se tukao, a i mucao je. U našetm vreme ga nismo nikako voleli, ali oni stariji od nas i ništa lično prilično stariji od tebe su ga cenili.

Ostavio je uveliko pisani trag dok smo mi tek bili klinci koji su upravo overili Rutse.

 

Ukapirao sam nakon sto je istekao edit :D

Ja ga znam kao Tonija, cak smo se druzili malo na protestu, znao je neku devojku sa kojom sam studirao. Al nisam znao kako se zvao, bilo mi je nebitno, posto je i on jelte, Toni Montano... :D  Kakvog god je bio politickog opredeljenja, obelezio je jednu muzicku epohu. Otkako sam cuo za vest, pevusim "svi se sada njisu"  :D 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...