Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, warp said:

Sad sam proverio, ipak i Evropu i domaćicu igraju na Karaiskakiju, utripovao sam da Evropu igraju na onom olimpijskom stadionu u Marusiju (sa atletskom stazom kapaciteta od 75.000)

 

Nama bi legao neki manji bez atletske, kapaciteta od oko 15.000- 20.000, a Evropu bi igrali onda na Sheshely Areni u Surčinu :coffee:

 

ne igraju više na tom olimpijskom, depra je tamo i nema šanse da ga napune

 

ovako 33,000 na karaiskakiju, gledao sam sad protiv aston vile

 

odličan stadion taman

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Djilas je po prirodi prgav i trenutno nervozan jer je izgubio dizgine vodje opozicije.  U skorasnjim TV emisijama se svadja i raspravlja ako mu se postave pitanja koja ne voli: npr. kod Gojgicke, kod Cosica, kod Madzarevicke, kod Vucenicke, kod Beckovicke.  Po prgavom karakteru i uvredjenosti podseca na Sapica, samo nije dibidus glup kao Sapic.  Ne baca telefone nego bubice.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Je li moguće da ovi idioti ćiriličarski ovo rade, lebe mekani...

 

Screenshot(6).png.3b895bfd4dd26db427a1ea09393da107.png

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Posted (edited)

Prodat Bukari ,po meni dobra prodaja ,doveli smo ga beše za 3 miliona ,davao golove bio dobar u Evropi ali previše sebičan igrač i realizacija mu je loša.

Svaka čast za onaj gol u Mančesteru ,tu je reagovao iznad svog kvaliteta i rutinski postigao gol. Taman na vreme prodaja ,nema potrebe uigravati ga za plej of kada je bilo pitanje trenutka prodaje .

Edited by elementary
  • +1 1
Link to comment

Prodali ga u Ostin za 7 miliona

I Milunovic napusta tim

Nadam se da ce i Ndiaje otici, ne mogu da podnesem koliko coveku sansi treba po utakmici za gol iako naravno i dosta dobrih stvari radi za tim

Link to comment

Serif je trenutno jedini spic koji moze da igra u Zvezdi.  Momak radi za tim, dobija grdne batine od protivnika, trpi, nije konfliktan, i poceo je da pogadja.  Sto se tice promasenih zicera, tu Bukari nosi snjur.

  • +1 5
Link to comment
On 6. 5. 2024. at 18:09, Nikodije said:

poslednji put kada sam plakao, sta plakao, ridao zbog zvezde, bilo je tog 6.5.95. nevidjena je bila euforija oko tog 100. derbija. sankcije, beda, nema evrope, derbiji su bili sve. secam se da je na dan utakmice na tv politika bio celodnevni super program o derbiju sa gomilom gostiju iz sporta, muzike, glume... koji su govorili o derbiju, a onda i sama utakmica ludilo kao nikad. bili su bolji, ali je djani prodao srecom.

 

 

Naidjoh slucajno na ovaj post, sorry na off topicu 😁 par dana pre derbija Politika ekspres cini mi se je izbacila specijal, na nekih 50-ak strana, prilozi sa prethodnih derbija, zanimljivosti, rekorderi, sve u boji i masnoj farbi, sve u fulu, cuvao sam ga godinama i i dalje mi nije jasno gde je nestao, nikad nisam prezalio taj gubitak. Plakao sam i ja posle derbija, ali od tuge 😁

 

Fun fact- kao nagradu za prvi postignuti gol na 100. derbiju Nenad Bjekovic je dobio mountain bike, neki ninzda sa 18 brzina 😁

  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)
15 minutes ago, elementary said:

Prodat Bukari ,po meni dobra prodaja ,doveli smo ga beše za 3 miliona ,davao golove bio dobar u Evropi ali previše sebičan igrač i realizacija mu je loša.

Svaka čast za onaj gol u Mančesteru ,tu je reagovao iznad svog kvaliteta i rutinski postigao gol. Taman na vreme prodaja ,nema potrebe uigravati ga za plej of kada je bilo pitanje trenutka prodaje .

 

ne bih se složio, valjao nam je svakog reala, a zamena tog nivoa da je nama dostupna teško će moći da se nađe. eventualno Radonja na sentimentalnost, mada su mu planovi drugačiji za sada

 

 

Edited by levi
  • +1 1
Link to comment

Buki odlazi kao lošiji igrač u odnosu na onog sa početka mandata.

Interesantno je geografsko mapiranje destinacija odlazaka i dolazaka. Dolasci su sa čuvenog Andjusovog četvorougla Monrovija-Rostov--Rostov-Monrovija prešli na 2. Francusku liga odlasci sa Bliskog Istoka u Ameriku.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Vidim pominje se prodaja Pruceva ,Motike,Radulovića i tu će biti ozbiljnog kesa ,od svakog igrača po milion . Jesmo dovodili igrace na kilo nisu svi odmah pokazali dovoljno za prvi tim ali je fino to rešeno pozajmicama i sada imamo i solidan keš od prodaja .

Definitivno je da će Miloje traziti više domaćih igrača ,Radonjić je kao nacrtan za zamenu Bukarija .Sa druge strane Marin mahom dovodi strance ,cenim da će biti opet ringispil ,na obe strane i dolasci i odlasci . Najviše se nadam bar nekom stranom beku .

Kraso je definitivno out ,čeka se samo ponuda ,Šerifa bih zadržao sada zato sto znam da nećemo dovesti boljeg . Nismo doveli boljeg godinama ,neka dovedu drugog ali da ne prodaju još Serifa dok ne vidimo tog drugog na delu :) 

 

Onaj nesrećni Late Lat bi nam bio pogodak prošle godine ali jbg .

Edited by elementary
Link to comment

7m nakon 2 ls ( ili 1ls+1lg vise ni ne znam) plus igrao wc, je presmesna cifra i dokaz kolko je uprava nesposobna.

sremcevic se kupuje za 2m plus procenat, a igraca koji je repstivac i kojeg si platio 3m, prodajes za 7m.. 😂 

i sta je sa onom pricom iz januara? 

odbijeno 10m tada da bi ga sada prodali za 7m?

ekonomija minus 200..

no kao sto znamo, sve je muljanje i ugradjivanje.. lopine raspale!:fantom:

  • +1 3
Link to comment

Nije uprava nesposobna, vec je Bukari pao u formi i iz tog pada nije izasao celog prolece (ne secam se da je gol dao).  Prodaja od 7 millionaire je dobra cena.

Sto se tice igraca na pozajmicama koji su na prodaju, najveca dobit (4 mil) bi dosla od prodaje Lekovica u Viljareal.  Ako ga Spanci ne otkupe, opet dobit za Zvezdu jer je momak pojacanje na mestu stoppera.

  • +1 1
Link to comment

Bukari je imao katastrofalan KAN, da ga je trener zamenio 5 minuta kasnije kad ga je poslao na teren kao zamenu. Nije to onaj isti Bukari.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...