Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, elementary said:

Bas me zanima da li će  produžiti 10+ minuta .

Devet minuta...znači jedna doslednost

...

Link to comment
Posted (edited)

Nerealan rezultat ,trebalo je da bude nekih 5-1 ,no dobro ,trofej je bitan .

Edited by elementary
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, elementary said:

Nerealan rezultat ,trebalo je da bude nekih 5-1 ,no dobro ,trofej je bitan .

Preterujete.  Vojvodina je imala svoje sanse, priblizno isti broj suteva u okvir gola i veci posed lopte.  Jedan od najboljih u Zvezdi bio je Glazer koji je odbranio neke teske suteve.  Zvezda je bila bolja taman za 2-1.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Dobra utakmica.

Kad bi se naša liga igrala na ovakvim terenima i stadionima, dovoljno je deset klubova, ne bih imao nikakav problem da joj dam prednost subotom i nedeljom nad utakmicama lige petice...

 

Meni je Vojvodina sjajan tim sa jako lošim štoperima...

Link to comment
20 minutes ago, Ros said:

serif se aktivirao, pa zato ofsajd?!

Jel to uopšte postoji? 

To pravilo je odavno promenjeno 

 

Verovatno suđen uticaj na igru u trenutku kada je išao pas za Ivanica 

Link to comment
Just now, Fakundo Sava said:

Jel to uopšte postoji? 

To pravilo je odavno promenjeno 

 

Verovatno suđen uticaj na igru u trenutku kada je išao pas za Ivanica 

 

prikazali su linije. ipak mali ofsajd

Link to comment
Posted (edited)

Neka samo naprave terene, bilo trava, hibrid ili vestacke.  Kada pocne publika da se vraca, onda prosirivati tribine prema potrebi.

Edited by Dimitrije
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Dimitrije said:

Neka samo naprave terene, bilo trava, hibrid ili vestacke.  Kada pocne publika da se vraca, onda prosirivati tribine prema potrebi.

Mnogo lepše izgleda novi stadion kapaciteta 8.000 gledalaca koji je pun, nego Rajko Mitić sa 15.000 gledalaca raštkanih po severu, istoku i zapadu...da li Olimpijakos beše igra domaću ligu na stadionu kapaciteta 20.000 ? Ili sam pomešao nešto...

Link to comment
3 minutes ago, warp said:

Mnogo lepše izgleda novi stadion kapaciteta 8.000 gledalaca koji je pun, nego Rajko Mitić sa 15.000 gledalaca raštkanih po severu, istoku i zapadu...da li Olimpijakos beše igra domaću ligu na stadionu kapaciteta 20.000 ? Ili sam pomešao nešto...

 

karaiskaki ima kapacitet 30,000. ne znam da li igraju negde drugde s obzirom da su ovaj na kvarno zakupili na 99 godina iako je javno dobro.

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Eleniko said:

 

karaiskaki ima kapacitet 30,000. ne znam da li igraju negde drugde s obzirom da su ovaj na kvarno zakupili na 99 godina iako je javno dobro.

Sad sam proverio, ipak i Evropu i domaćicu igraju na Karaiskakiju, utripovao sam da Evropu igraju na onom olimpijskom stadionu u Marusiju (sa atletskom stazom kapaciteta od 75.000)

 

Nama bi legao neki manji bez atletske, kapaciteta od oko 15.000- 20.000, a Evropu bi igrali onda na Sheshely Areni u Surčinu :coffee:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...