Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

Najvise opasnosti dolazi od levog krila Serija.  Brz je i dobar dribler, a Micko nije desni bek i Bukari se nekada vraca a nekada ne vraca na vreme.  Mozda negde oko 60-65 minuta treba ubaciti Mimovic a, Micko na mesto Stamenica (koji je prakticno prestao da igra agresivno otkako je dobio zuti) a u zavisnosti od rezultata drzati Bukarija.

Link to comment

Ono veze sa ofsajdom nema, ne znam kako su skrinšotovali grupu Zvezdinih igrača kad se u riltajmu slike jasno vidi da pas ide uz aut liniju samo za Rodića i nikog u blizini....šteta onako šmekerskog gola

Link to comment

Lagano nam ukrali gol i nikom ništa ,dzabe im taj var kad ne znaju da gledaju . Ej uticao Olanjinka i zato digli ofsajd posle 5 minuta .

Utakmica prava  prvenstvena .

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, sigurnost said:

Talenat u pičku materinu!

Voši bi odlično pasovao, nemamo mi (reprezentacija Srbije) milion mladih igrača sa nekim zrnom potencijala da bi grejali klupu po nekim Veronama ili Brešama :coffee: ali ok, sigurno je i do menadžera i ostalog mulja koji ide uz ovaj sport

Link to comment

Ama ljudi cist ofsajd. Akcija kod gola je trajala pola minuta. Olaijinka u ofsajdu primio, vratio Rodicu, onda on nazad Hvangu ili kome i tu malo dobacivanja i tek onda ide pas za Rodica koji nije sporan naravno...

 

 

Inace, dobro poluvrijeme. Opasna Vosa

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Posted (edited)

Sad ovo ima da čiste 14 minuta 😂
Jos ovog golmana rolna pogodila e sabani .

Dzabe sve kad su majmuni .

Edited by elementary
Link to comment
Just now, elementary said:

Sad ovo ima da čiste 14 minuta 😂

 

ako se ne zapali ovo od baklji

Link to comment

Kakva banda na tribinama.  U trenutku kada nam se otvorio dobar napad, oni ubacuju toalet papir u teren.  Isprazni juznu i severnu tribinu i odigraj utakmicu na miru.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Just now, warp said:

Kakvi debili jbt...tačno zaslužujemo sad da primimo gol i izgubimo na penale

Zasto?  Pa vi i ja smo Zvezdasi i normalni smo.  Zasto bi zbog nenormalnih tipova Zvezda trebalo da izgubi?

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...