Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

2 hours ago, Fakundo Sava said:

Zar nije Šahtjor direktan učesnik ?

 

Nije, Ukrajina je ispod nas bila za ovu sezonu - 14. a mi 11. prvi ispod crte za direktnog učesnika, to je ove sezone Austrija, odnosno Šturm koji je prekinuo niz od 10 vezanih titula Red Bula ove sezone.

  • -1 1
Link to comment

PAOK se pridružio projektovanoj grupi nosilaca (uz Zvezdu, Šahtjor i Dinamo Zagreb) ako dogura do PO, ostaje još jedno mesto koje zavisi od ishoda prvenstva u Danskoj, pa će to biti ili Makabi Tel Aviv ili Kopenhagen.

 

Dok su projektovani nenosioci Young Boys, Ferencvaroš, Karabag, Galatasaraj i Makabi/Midtjiland/Brondbi

  • +1 1
Link to comment

Brest, Djirona, Aston Vila, Bolonja i Stutgart su izborili Ligu sampiona.

 

E vala cemo je i mi igrati kad su ovi bogalji usli :fantom:

 

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)

Veceras u 20:15 finale Kupa Srbije u Loznici... Kazu da je bila neka olujcina, a da je sad ok vreme.

 

19:00

Kiša na Lagatoru, navijači Vojvodine stigli

U Loznici pada kiša, a najvatrenije pristalice Vojvodine polako ulaze na stadion. 

 

GOHhXXEWAAAkKaI?format=jpg&name=small

 

 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment
Posted (edited)

Ne, nego u Zajecar... valjda su ta 2 kluba zamenili stolice "greskom".

 

U pitanju su novi stadioni

 

Teško je razumeti onda kako je došlo do toga da su stolice na stadionu Loznice, koja tradicionalno igra u zeleno-beloj kombinacij, plave, dok su na stadionu Timoka u Zaječaru koji igra u plavim dresovima stolice – zelene.

 

 

Edited by Milosh76
  • Hvala 1
Link to comment

Crvena zvezda (4-2-3-1): Glazer - Mijailović, Spajić, Dragović, Rodić - Stamenić, Hvan - Bukari, Ivanić, Olajinka - Šerif.

Link to comment

Izgleda :isuse:  Malo je bezveze da drzavna televizija ne prenosi finale Kupa te iste drzave.

Link to comment

Ne znam ,ne bi mi bilo previše zao i da izgubimo ,da konačno i Vojvodina igra grupe ,bolje oni nego Tsc smarači.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)
38 minutes ago, Milosh76 said:

Ne, nego u Zajecar... valjda su ta 2 kluba zamenili stolice "greskom".

 

U pitanju su novi stadioni

 

Teško je razumeti onda kako je došlo do toga da su stolice na stadionu Loznice, koja tradicionalno igra u zeleno-beloj kombinacij, plave, dok su na stadionu Timoka u Zaječaru koji igra u plavim dresovima stolice – zelene.

 

 


Timok je totalno nebitan za stadion u Zaječaru i boje stolice . Pitanje je da li ce uopšte igrati na tom stadionu ,sad su ušli u trecu ligu i neće je igrati tamo . Stolice su inače neke tirkizne boje u Zaječaru ,podseća malo na zelenu ali  dosta vuče i na plavu .

 

Ajde sto Rts ne prenosi nego Arena prenosi kao da prenosi neku utakmicu ruske lige ,umesto da postoji studio pre utakmice ,razgovor sa igračima ,sa terena ,ništa …

Edited by elementary
Link to comment
12 minutes ago, elementary said:

Ne znam ,ne bi mi bilo previše zao i da izgubimo ,da konačno i Vojvodina igra grupe ,bolje oni nego Tsc smarači.

ne damo nista! :fantom:

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, Milosh76 said:

Teško je razumeti onda kako je došlo do toga da su stolice na stadionu Loznice, koja tradicionalno igra u zeleno-beloj kombinacij, plave, dok su na stadionu Timoka u Zaječaru koji igra u plavim dresovima stolice – zelene.


SNS - i kamen bi pokvarili.

Link to comment
Posted (edited)

lep stadioncic..:fantom:

 

edit: kad pogledam bolje, koji strucnjaci su ovo projektovali?

uspeli su da od stadiona koji moze da prima 20k tako ga ispresecaju™, da ne prima ni 9k..:isuse:

Edited by Shaq
  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...