Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

Ja se nadam da ce Partizan da izadje nama na megdan sa omladincima, jer realno, njima tek sledi borba za drugo mesto sa TSCom, pa ne bi bilo zgodno da neko fasuje karton protiv nas. Prosle godine ih je to kostalo i drugog i treceg mesta... Mislim brate, gospodjo :D

Edited by adasevic
  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment

bez ivanica, djige i konjevica u derbiju..

tri startera.. djavolu malo bilo..

 

sa druge strane nastavlja se briljiranje struke™.. prodas azarova za 300k da bi doveo 5 godina starijeg i losijeg igraca na mestu levog beka..:fantom:

Link to comment
16 minutes ago, kralj said:

Šek radi kao hidrocentrala, potkrade se neka greška. Ja pamtim 3 miliona, al mislim da je nešto išlo Gruzinima.

skontao sam kad sam napisao, al me mrzelo da ispravljam..:fantom:

za 3m je prodat al isao je i procenat dinamu.. 

lm, akcenat je bio na platama obojice ,  a 3m je smesna cifra sa obzirom na potencijal koji ima..

Link to comment

Ljubitelji fudbalske sekcije Zvezde Crvene, evo vam sastav za derbi.

Glazer, Nedeljković, Dragović, Spajić, Rodić, Mijailović, Olajnika, Katai, Hvang, Bukari, Mijatović.

  • +1 1
Link to comment

Pa mi i nemamo igrače da se branimo, uglavnom samo ofanziva. Grehota bi bila da preko bokova ne napadnemo komšije, obzirom da su im bekovi Aranđel i Antić. Generalno, kvalitet imaju u centru napada, ako udaljemo Natha od naše gola mi smo rješili derbi u svoju korist.

Edited by Jesper23
Link to comment

Pa šta je problem? Videće Duljaj, pa će da skuje winning plan? 

 

Bilo je beše ono kad su Murinja pitali dan pred utakmicu sa Barselonom koji tim će da izvede. On izdiktirao i svoj i Barsin. 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

Kakva je svrha objavljivanja sastava 6 sati prije, sve i da je tacan insajd? Da se zadovolji ego ili sta?

Druže, mene totalno ne interesuje sekcija fudbalskog kluba sve dok je Zvezdan na čelu istog. Ako vam smeta objavljivanje sastava, ubuduće ga neću objavljivati. Mislio sam da forumaše koji prate fudbalski klub to zanima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...