Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Juce jedan italijanski virolog, koji je ranije mnogo kritikovao Novaka zbog nevakcinisanja, napise komentar na Sinerovu pobedu "Prima doze 👍

E pa mogao bi Siner prvom dozom da vakcinise i Runea veceras posto ni njega nije do sad pobedio :thumbsup:

Edited by Serena
Link to comment
10 minutes ago, Max Morlock said:

Siner gubi namerno, publika u ectazi ko da Rocco Siffredi svojim reketom kida mrežu nasred terena. Konačno New Gen Final 4.

To bi osudilo Noleta da se penzioniše posle povlačenja Grešnika zbog radi onemugoćivanja osvajanja istom GS ili nedajbobe medalje na OI

Edited by mlatko
Link to comment

A ovaj Visko ne zna da stane dok je Novak davao izjavu na terenu na italijanskom 😤

Al oladi ovog provokatora na engleskom :lolol: Bili ste nervozni u trecem setu? Mrs! 

Hubi ce posle ovoga dobiti ispisnicu iz PTPA :wicked:

Link to comment
7 minutes ago, Serena said:

A ovaj Visko ne zna da stane dok je Novak davao izjavu na terenu na italijanskom 😤

Al oladi ovog provokatora na engleskom :lolol: Bili ste nervozni u trecem setu? Mrs! 

Hubi ce posle ovoga dobiti ispisnicu iz PTPA :wicked:

 

Ahaha najkraći intervju svih vremena. Bio si upset u drugom setu? Ko bre upset koji ti je q, pobedio sam. Čestitam. Hvala mrš :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

sevaju flesbekovi iz 2009. kad se prvi put igralo u o2 areni.

Novak sa dve pobede nije prosao grupu. Davidenko i Soderling odigrase "prijateljskih" 2:1 u posledlnjem mecu, taman da oba prodju dalje, Kolja na kraju i osvojio preko Federera i Delpotra najvecu titulu u karijeri

 

Edited by TS-CS
Link to comment
14 minutes ago, TS-CS said:

sevaju flesbekovi iz 2009. kad se prvi put igralo u o2 areni.

Novak sa dve pobede nije prosao grupu. Davidenko i Soderling odigrase "prijateljskih" 2:1 u posledlnjem mecu, taman da oba prodju dalje, Kolja na kraju i osvojio preko Federera i Delpotra najvecu titulu u karijeri

 

Jbt upravo sam dobio prosvetljenje zašto toliko Rusa ima nadimak Kolja.

 

Nikolaj = Kolja

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Bodovi i pare nisu za bacanje, ali sa druge strane zapinjanje u grupi moze da ga kosta gubitka meca u polufinalu zbog umora. Protiv Runea nece biti lako, dugi iscrpljujuci poeni posto su oba dobri u defanzivi. 

Edited by Serena
Link to comment

Mladi su junci, red je da krše rogove proletnji dan do podne (ovde meč počinje u 7 ujutro, a da li ću ga ja koji sam budan u 3:40 dočekati svestan, kao i project progress meeting koji treba da vodim u 8, ostaje da se obnevidi :)).

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...