Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

1 hour ago, bags said:

 

Ovo je njemu prestalo biti motivacija tamo nekad pred kraj 2011.

 

37 minutes ago, Arkadija said:

To je trofej koji mu je postao nebitan 2015.g,  jer od tada do 2022.g. ga nije osvajao, a nije se preterano ni trudio. Pare su prestale da budu motiv, kao što reče Bags, još ranije.

A po njegovoj priči Dejvis kup još jednom i OI su najglavniji cilj.

Ovde se trošio 2 puta po 3 sata i to slinav i ko zna šta mu je još. Pa onda sledi  još serviser Hurkač, a ne mlaki Cici.

I onda tamo u Malagi treba da ga sačeka Drejper, koji će najverovatnije odigrati meč života, tako uvek biva.

 

Promena agenta nema nikakve veze sa parama?

Link to comment
1 hour ago, stray cat said:

Dejvis kup (meni) totalno nebitan, osim kao motivacija.

Odlično igrao Siner, izgleda da neće baš da bude da Alkaraz nema nikakvu konkurenciju u narednim godinama (recimo na brzim podlogama).

 

Zna li se raspored mečeva trećeg kola, ko igra prvi, a ko drugi meč?


novak igra prvi meč. ne može ni jedan igrac da igra sva tri meča u istom terminu

Link to comment
1 hour ago, Ras said:

 

 

Promena agenta nema nikakve veze sa parama?

Ma možda je ljudima dokurčilo neprekidno putovanje, pare su mu namakli sigurno, a i oni zaradili mašala.  A ne bih zanemarila ni momenat vikanja na sve njih. On je trenere menjao češće nego njih dvoje. Treba istpeti Novaka 13 godina.

Lepim rečima se oprostio d njih.

 

Quote
Dear Elena and Edoardo,
It’s difficult to describe everything we have been through together for 13 years of collaboration in one message…
My appreciation and love for you two personally goes beyond any professional relationship. What you did for me and my family privately and amount of care and empathy you had all these years especially towards my wife and kids is something very special for me and I will never forget that.
Together, we created history of tennis and reached incredible heights in this sport. Your contribution to the success is vital and I thank you from the bottom of my heart ❤️
You will always remain in my heart as dearest friends and part of my family.
Grandissimo abbraccio 🤗 e tanto amore 🧡

 

Edited by Arkadija
Link to comment
21 minutes ago, Jeremija said:

Nikad (vrhunski) teniser od Rubljova...

Baš tako. Uopšte nema mentalni kapacitet za šampiona.

Ne znam na kakve psihološke sesije treba da ide da se to popravi, ali nešto ne verujem da je moguće.

 

On samo što ne zaplače kad počne da gubi i onda se totalno raspadne.

Link to comment

Ako se po jutru dan poznaje, još jedna laka pobeda za Medvedeva, Zverev mu zadnjih godina baš teško parira...

 

 

 

 

3 minutes ago, Tsai said:

Rubljov je novi Nisikori

 

2-153 h2h protiv sampiona

 

Strašan rekord (za igrača njegovog ranga), teško da će ikad biti oboren, Nišikori je barem zasjao na US Openu 2014-te...   :fantom:

Link to comment

Kod Rubljeva nije samo mentalni kapacitet, jednostavno je manje kvalitetan od najboljih 4-5 igrača. Mora baš da bude na 100%, a ostali da odigraju slabije da bi ih dobio, ne ide mu u prilog ni brz raspad čim stvari ne idu po planu. 

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

Zajebavam se, al otprilike je takav h2h nisikorija protiv federera nadala i djokovica

 

Ja sam ozbiljno mislio da ima taj skor protiv osvajaca GS. :ph34r:

  • Haha 3
Link to comment

Novak juce nije trenirao. Umor? Povreda? Prehlada? Ne zna se. 

Danas bi trebao od 14.30 na teren protiv Hurkaca. Mec koji mora da dobije sa 2 0 ako misli da se bori za trofej. 

Inace citam po mrezama komentare kako bi Novak trebao da se penzionise i pusti mlade da se bore za trofeje i novce jer je on vec naosvajao. Da je publika verovatno zbog toga neprijatna prema njemu. Ne znam samo kako im iste stvari nisu padale na pamet pred kraj Rodjine karijere. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...