Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Mislim da ce tesko ispasti sad kad ima ovaj set i puno gemova. Na drugoj strani ovaj poraz dolazi u dobrom momentu da skine pritisak sa ovog niza jos iz Vimbldona. Sad se nadati samo da ce se oni u drugoj grupi krljati u visesatnim mecevima.

Link to comment

Ne znam koliko mu je uopšte pametno što se cima za ovaj trofej, ionako ga ima 6 komada, valja se fokusirati na Dejvis kup. Ovi mečevi od 3 sata , uvek visi nad glavom neka povderda, treba otići u Malagu potpuno zdrav, jer igra u reprezentaciji sa Ducijem i Kecmanom, ipak.

Ovde neka se mladunci pošibaju do smrti.

Link to comment

Pa ima isto kao Federer, jos jedan da osvoji i rekorder je.

 

To je jedan od sedam najbitnijih rekorda.

 

Vec drzi broj slemova, mastersa, nedelja kao broj i godina zavrsenih kao broj jedan.

 

Ostaje mu ovo, ukupan broj titula i Olimpijske igre.

Edited by Hele
Link to comment
34 minutes ago, Arkadija said:

Ne znam koliko mu je uopšte pametno što se cima za ovaj trofej, ionako ga ima 6 komada, valja se fokusirati na Dejvis kup. Ovi mečevi od 3 sata , uvek visi nad glavom neka povderda, treba otići u Malagu potpuno zdrav, jer igra u reprezentaciji sa Ducijem i Kecmanom, ipak.

Ovde neka se mladunci pošibaju do smrti.

 

Novak u Torino sa čitavom svitom sigurno nije došao da našpanuje rekete za Dejvis kup. Igra se za prestiž i ne mali iznos nagrade.

Ono što nije dobro, je što izgleda da ga i dalje kači neki virus: i sinoć je izduvavao nos, a učinilo mi se par puta i da kašlje. Još jedna neobična stvar je da nešto žvaće dok je na terenu. Ne sećam se u prvom meču, ali sinoć sasvim izvesno. Malo mi je mator da se sada navuče na bazuka žvake.

Edited by Ras
  • Haha 2
Link to comment

Dejvis kup (meni) totalno nebitan, osim kao motivacija.

Odlično igrao Siner, izgleda da neće baš da bude da Alkaraz nema nikakvu konkurenciju u narednim godinama (recimo na brzim podlogama).

 

Zna li se raspored mečeva trećeg kola, ko igra prvi, a ko drugi meč?

Edited by stray cat
Link to comment
40 minutes ago, Ras said:

 

Novak u Torino sa čitavom svitom sigurno nije došao da našpanuje rekete za Dejvis kup. Igra se za prestiž i ne mali iznos nagrade.

Ono što nije dobro, je što izgleda da ga i dalje kači neki virus: i sinoć je izduvavao nos, a učinilo mi se par puta i da kašlje. Još jedna neobična stvar je da nešto žvaće dok je na terenu. Ne sećam se u prvom meču, ali sinoć sasvim izvesno. Malo mi je mator da se sada navuče na bazuka žvake.

To je trofej koji mu je postao nebitan 2015.g,  jer od tada do 2022.g. ga nije osvajao, a nije se preterano ni trudio. Pare su prestale da budu motiv, kao što reče Bags, još ranije.

A po njegovoj priči Dejvis kup još jednom i OI su najglavniji cilj.

Ovde se trošio 2 puta po 3 sata i to slinav i ko zna šta mu je još. Pa onda sledi  još serviser Hurkač, a ne mlaki Cici.

I onda tamo u Malagi treba da ga sačeka Drejper, koji će najverovatnije odigrati meč života, tako uvek biva.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...