Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Nole legenda. Počeo sam u ovoj godini da gledam i masterse i sve turnire gde  igra a ne samo grend slemove. Ko zna koliko ću imati prilike još da ga gledam, ima 36 godine i svaki ATP turnir koji igra ispratiću, pa makar zadnjih par mečeva. Največa legenda Tenisa koja još igra i ne znam da li će ga iko dostići u sledećim desetinama godina. GOAT !

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Sandradjer said:

Kako su im upisali imena na ovaj pehar, kao na krst boze sacuvaj.

:lolol: 

 

Ovo je stvarno veliki podvig! Osvojiti 7 x masters u Parizu koji je na samom kraju sezone i kada svi igraju na isparenjima, a on smogne snage da trijumfuje :ziga:

 

 

  • +1 5
Link to comment
3 minutes ago, Serena said:

Zeleni: Novak, Siner, Cici i Rune 

Crveni: Karlitos, Medo, Rubljev i Zverev

 

Valjda ce bar Cicija da pobedi i ostane No1 za kraj godine. 

 

Odlazi NĐ uskoro u penziju, a i dalje ko da je 201x. godina, sve nešto skromno i da ga ne ureknemo.

 

Dobija NĐ Alkaraza u polufinalu (ako Alkaraz uopšte stigne do polufinala), povećava razliku na više od 2000 poena, ostaje prvi i posle AO 2025. i uskoro ima (na prvom mestu ATPa) 100 nedelja više od Federera i duplo više nego što ih ima Nadal. Posle ide final gunfight sa Konorsom.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, stray cat said:

 

Odlazi NĐ uskoro u penziju, a i dalje ko da je 201x. godina, sve nešto skromno i da ga ne ureknemo.

 

Dobija NĐ Alkaraza u polufinalu (ako Alkaraz uopšte stigne do polufinala), povećava razliku na više od 2000 poena, ostaje prvi i posle AO 2025. i uskoro ima (na prvom mestu ATPa) 100 nedelja više od Federera i duplo više nego što ih ima Nadal. Posle ide final gunfight sa Konorsom.

Valjda 2024.

Ja se nadam da se oprašta uz olimpijsko zlato.

  • +1 2
Link to comment
38 minutes ago, Serena said:

Zeleni: Novak, Siner, Cici i Rune 

Crveni: Karlitos, Medo, Rubljev i Zverev

 

Valjda ce bar Cicija da pobedi i ostane No1 za kraj godine. 


sažaliće se cici

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...