Jump to content

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

2 hours ago, Tsai said:

Mogo bi kljako da podari tuti jedan masters za kraj karijere, realno


tuta je 4 godine mladji. neka ga uzme bez poklona ako je u stanju :)

Link to comment
1 hour ago, Ras said:

 

Vrlo ružno i neprimereno ono pokazivanje na kraju!

Bas vala, ako je publika prosta ne  moraju on i Medo da se spustaju na njihov nivo. 

Cini mi se da je i Carliju neprijatno. 

A ovaj pozdrav sa rasirenim rukama i klimanje glavom sta treba da znaci? 

Koji tekst ide uz njega? 

Sto se danasnjeg meca tice mislim da nece biti ista taktika kao za omladince. Bice jako od samog pocetka, spinovi na bekend i razvlacenje po terenu dok Grisu noge ne izdaju, a jedna mu je vec bandazirana. 

Ako uzme ovo danas bila bi to 40. masters titula, pa bi onda bilo lepo da zaokruzi i nedelje na 400 :thumbsup:

Ne znam sta sad Karlitos treba da uradi u Torinu kako bi preuzeo prvu poziciju. 

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, Serena said:

Bas vala, ako je publika prosta ne  moraju on i Medo da se spustaju na njihov nivo. 

Cini mi se da je i Carliju neprijatno. 

A ovaj pozdrav sa rasirenim rukama i klimanje glavom sta treba da znaci? 

Koji tekst ide uz njega? 

 

 

Taj trijumfalni pozdrav sa raširenim rukama (bio i posle Runea) još mogu i da progutam, mada ga doživljavam i stavljam u istu ravan kao i stihove i pesmu ne može nam niko ništa, jači smo od sudbineee (džiberizam!). Ono sinoć nakon toga je neprihvatljivo! Takođe sam se setio Medvedeva od pre par dana. Novakov gest je problematičan i zbog toga što je učinjen još dok je Rubljov bio u terenu, odnosno dok je odlazio. Verujem da nije bio usmeren ka njemu ni na koji način, ali je bio loš tajming.

  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, Serena said:

 

Ne znam sta sad Karlitos treba da uradi u Torinu kako bi preuzeo prvu poziciju. 

 

Ako kljako osvoji, mora da se uzda u to da ce kljako da izgubi sva tri meca u grupi, a on da osvoji turnir uz sve tri pobede u grupi.

 

Ako kljako izgubi, Alkaraz je prvi ako osvoji turnir sa sve tri pobede u grupi, a novak ne prodje grupu, ili prodje grupu s dve pobede pa ispadne u polufinalu 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
2 hours ago, Ras said:

 

Vrlo ružno i neprimereno ono pokazivanje na kraju!



meni ne smeta, nekim ljudima stoji psovka a novaku da jednom nekontrolisano proslavi. verujem da mu se otela netipična proslava zbog iscrpljenosti, kod veoma umornog čoveka se pogube barijere za fino i ispravno. a cenim da mu se proslava od sinoć neće zaboraviti, ne zbog skarednosti nego nemala ekipa je dočekala krunski dokaz da za razliku od nekih nolo nije gospodin.  

 

i ostavio bih prostor da slika možda nije kako izgleda i da se novak nije referisao na muda. pitaće ga pa će dobiti odgovor, možda bude iskren, možda neiskren a možda kao medin od pre neki dan.

 

Link to comment

Publika (neki iz publike) je zaslužila balls za zvižduke i kontranavijanje, možda i još jedan finger (samo što to nije u NĐovom neverbalnom rečniku): jeste, skupe su karte, ali su dobili odličan meč, Rubljov/Rublev ga je odigrao fenomenalno i pobedio bi svakog (osim GOATa).

 

@Mil@n, navijači NĐa su najrazmaženiji... entitet u sportu. Jedino opravdanje su izgubljeni živci u mnogo ispraćenih mečeva od kojih je, na znanje (i sreću), većinu dobio NĐ.

Edited by stray cat
Link to comment

Meda im je pokazao srednji prst, a Novak je cini mi se pokazao da ima veeeelike kojone. Nepristojno i jedno i drugo. 

Novak bi trebao da ima na umu da ga gledaju Tara i Dijana te da se ponasa u skladu sa tim. 

  • +1 1
Link to comment

Ма из Ђовака проради Срки с времена на време колико год се он трудио да га сакрије/потисне.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ros said:

nikakva frka. medijski hejteri ne pominju taj "slucaj" od sinoc, tako da...

mirno spavaj, nano, sve je zakljucano

Nisam smela nista da otvaram, mislila sam da se lavina negativnih komentara srucila na njega. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...