Jump to content

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Da li ste ikad razmišljali o tome koliko smo privilegovani što navijamo za lika koji dobija 95% mečeva? Ono, šta god da se dešava, pukne set, pukne dva, it's all fine dobija ludak, I u ogromnoj većini slučajeva, on stvarno dobija... Okreće moguće i nemoguće, ne može da stoji, pa trči ko konj, vuče se, pizdi, al, jebeno (skoro) uvek pobeđuje... 

 

Baš dobar lik za navijati za njega... 😎

 

  • +1 7
Link to comment
5 minutes ago, Zli Gli said:

Ja cu da dostavim Holivudu linkove do tema o Novaku i vakcinaciji ovde na forumu, da svi a i on sam vide kroz kakvu je golgotu i uvrede prolazio i ko ga je branio od pocetka do kraja... Pa ako me se seti za jedno milionce ojra, seti... :fantom:

Kakva je to ljubav iz koristi :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Sandradjer said:

Nego, kad se igra sutra? I jel mu ovaj Dimitrov redovna musterija (mislim ko nije)?


11:1

taj poraz je iz madrida kad se kljako popickarao sa publikom

  • Hvala 1
Link to comment

Auh, bio sam u bioskopu i nisam gledao od pola 2. seta niti gledao rezultat i kad sam se vratio odgledao odakle sam stao... Auuu, stvarno sam mislio da je to _to_ posle 1. seta... red je da i Rubljov jednom pobedi - kad ono...

 

Neuništiv je :hail:

Link to comment
1 hour ago, bags said:

15h.

 

Dmitrov je stara muaterija ali je trenutno u fazi druge mladosti.

Isto ko i Novak, eno mu izbile pubertetske bubuljice po celu :lolol:

Novak vrlo dobro dozira potrosnju energiju tako sto se set i po vuce po terenu kao starac dok se klinci ne ispucaju, a onda polovinom drugor kad njima opada koncentracija i stigne umor, doda gas. 

Link to comment
13 minutes ago, Serena said:

Isto ko i Novak, eno mu izbile pubertetske bubuljice po celu :lolol:

Novak vrlo dobro dozira potrosnju energiju tako sto se set i po vuce po terenu kao starac dok se klinci ne ispucaju, a onda polovinom drugor kad njima opada koncentracija i stigne umor, doda gas. 

Ko ima bubuljice? Novak ili Dimitrov?

Kako se pokunjio Rubljov kad je napustao teren. Ne zna sta ga je snaslo :D

Link to comment
12 minutes ago, Sandradjer said:

Ko ima bubuljice? Novak ili Dimitrov?

Kako se pokunjio Rubljov kad je napustao teren. Ne zna sta ga je snaslo :D

Bio je nikad bolji, i opet je izgubio. Bilo mi ga je i žao, gotovo da sam želeo da pobedi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...