Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

I dobi ga Grisa!

Publika svesrdno navijala za njega Meda napusta teren uz zvizduke, pravi se da ih ne cuje i nesto kao zagleda saku sa gornje pa sa donje strane i u jednom momentu srednji prst se otme kontroli! Dno dna 🤮

Ostadosmo tako bez drugog i treceg nosioca. 

Link to comment

veseljak sa SK2 kaze da Hubi ima solidnu servu ali da ne odapinje mnogo as udaraca :D

a momak trenutno daleko najbolji server na turu i prvi koji jos od zaboravljenih Iznera i Opelke (2019.) ispaljuje cetvorocifren broj asova u sezoni.

 kao da su pali s marsa neki stvarno

 

Edited by TS-CS
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Serena said:

I dobi ga Grisa!

Publika svesrdno navijala za njega Meda napusta teren uz zvizduke, pravi se da ih ne cuje i nesto kao zagleda saku sa gornje pa sa donje strane i u jednom momentu srednji prst se otme kontroli! Dno dna 🤮

Ostadosmo tako bez drugog i treceg nosioca. 

 

 

 

Link to comment

Else meni čini ili je Kljako nabacio malo (malo više) mesa na svoje kljakave kosti? Već neko vrijeme mi ne djeluje kao Žgoljavson kakav je bio posljednjih godina, pa ne znam je li do njega ili me moj tv opet nešto zeza…

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Serena said:

I dobi ga Grisa!

Publika svesrdno navijala za njega Meda napusta teren uz zvizduke, pravi se da ih ne cuje i nesto kao zagleda saku sa gornje pa sa donje strane i u jednom momentu srednji prst se otme kontroli! Dno dna 🤮

Ostadosmo tako bez drugog i treceg nosioca. 

 

Gotivan decko al mrze ga zbog slavic issue :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Engineer said:

Šta bi sa dublom?

Verovatno Kecmanovic odustao. 

 

Provuce se Sasa kriz iglene usi. Mec trajao 3h 35min. 

Siner presrecan, nece poceti pre ponoci. 

Link to comment

Stvarno je bezveze ovo sto rade sa rasporedom. Jeste da imaju samo 2 terena ali bi mogli da krenu ranije sa mecevima kako ovaj zadnji ne bi zaglavio do zore. 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...