Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

1 hour ago, Tsai said:

nije svoj alkaraz, izgleda umorno, cini mi se da su velike sanse da ce da otkaze ostatak sezone i fokusira na AO

U kalendaru mu stoje Bazel, Pariz i Torino, verujem da ce prva 2 preskociti da malo dodje sebi, a Torino ne. 

Ko ce osvojiti Sangaj?

Bugarin, Madjar, Poljak, Francuz, Slovak, Rus ili ne daj boze mladi simentalac :lolol:

 

ALJhxdN.jpg

Ja bih volela da to bude Rubljov. 

Link to comment
2 hours ago, JohnnyD said:

Djokovic je imao tu "srecu" da nikad nije bio miljenik medija (osim u Srbiji), i zato ga je savrseno bolela ona stvar sta ko ocekuje od njega.

 

Đoković je imao tu "sreću" da je ispred sebe imao ova dva monstruma. Niko od njega ništa nije očekivao, bio je konstantno ispod radara dok stidljivo nije počeo da ih dobija. Nije imao ni približan teret kao Alkaraz sa samo 20 godina. Svi vape za naslednikom velike trojke, a mali se namestio kao legitiman i podnosi taj teret sam jer se generacija pre pokazala nedostojnom, osim Mede na momente.

Link to comment

sto se mene tice ko god hoce sad, moze i Selton (nek se loze malo ameri hehe) a moze i finale Humbert - Maroszsan. svakako cu sa merakom ispratiti zavrsnicu.

 

Alkarazov finis sezone za sad podseca na proslogodisnji. protiv Evansa mi je isto delovao tanko a i ranije bio "sumnjiv" sa onom eskivazom DK duela sa novakom u valensiji. mada sve od Wb na ovamo... izuzev onog supersonic finala Sinsija sa djovakom, skromno za toliki hajp.

tako da ne vidim nacin da Novak ispusti osmi Year no.1 ,osim u slucaju nekog epskog raspada a to se nece desiti. iz ovog ugla preskakanje Kine je bio marstralan potez. ocekujem da vitrinu dopuni sa bar jednim elitnim dvoranskim trofejom (bercy / torino) a u malagi da se smiluje i pusti Kecmana da odigra dubl sa Cackom pa sta bude 

 

 

Edited by TS-CS
  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, Serena said:

Do juce ovog nije bilo na rasporedu

 

PjnLAmJ.jpg

Ako je tacno Karlitos bi mogai da se izgubi u magli kao Tim. 

 

tacno bih mogao polufinale gledati, u subotu 21-og

Link to comment

Kakav debakl Marozsana posle prvog seta, deluje da je ipak psiha ta komponenta koja ga je do sada sprečavala, a i sprečavaće da postiže ozbiljnije rezultate i pored zavidnog teniskog umeća.

Link to comment

uvek neulagodni je totalno potonuo od onog promasaja na mrezi kod vodjstva od 3-2 u trecem.

Hubi isto nervozan, nikad ga nisam vidio da toliko puta baci reket.

mogao bi Korda da ih potamani sve do kraja

Link to comment
17 minutes ago, TS-CS said:

uvek neulagodni je totalno potonuo od onog promasaja na mrezi kod vodjstva od 3-2 u trecem

 

Samo da pojasnim ko nije gledao, ovakvog promašaja posle razmene od 40 udaraca, malo njih bi to preživelo.

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, peralozac said:

Bezveze, sagoreće.

On je vec sagoreo, ko mu je ovo predlozio ili ako je sam odlucio nije sprecio je veliki strucnjak i dobrocinitelj. 

  • +1 1
Link to comment

Ajde da priznam da ću da (pokušam da) navijam za telefonistu. Nervira me, ali mi je nekako i simpa ta njegova drčnost što je sve skupa mnogo više emocija nego za Kordu, on mi bukvalno ništa ne izaziva ni + ni -.

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...