Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

  • aram pinned this topic

Carlitos nije kao zemljak koji gubi mec samo ako je povredjen. 

 

Carlos Alcaraz: "I was physically perfect, I just didn't feel comfortable. He has made me feel uncomfortable on court. He has been aggressive all the time, it's been hard for me to stay in the rallies. I have made many mistakes that I don't usually make. He deserved to win."

 

Fabian je bio simpatican na KZŠ, rekao je da je do danas mogao mirno setati kroz Foro Italiko i da ga niko ne primeti, a od sad to vise nece biti moguce. Dosao je u Rim sa zeljom da dobije prvi mec kvalifikacija, a on usao u glavni zreb (prvi put u zivotu) i dobio igraca No1. 

Omiljeni udarac mu je DŠ (jos jedno kratko ćebe na sljaci), a idol Rafa. 

 

  • +1 1
Link to comment

I pored dobre igre Maroszana, Alkaraz danas i nije bio baš sav svoj. U svetlu priprema za RG za njega je ovo nebitan, čak i koristan poraz - da se resetuje i odmori.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Serena said:

Carlitos nije kao zemljak koji gubi mec samo ako je povredjen. 

 

Carlos Alcaraz: "I was physically perfect, I just didn't feel comfortable. He has made me feel uncomfortable on court. He has been aggressive all the time, it's been hard for me to stay in the rallies. I have made many mistakes that I don't usually make. He deserved to win."

 

Fabian je bio simpatican na KZŠ, rekao je da je do danas mogao mirno setati kroz Foro Italiko i da ga niko ne primeti, a od sad to vise nece biti moguce. Dosao je u Rim sa zeljom da dobije prvi mec kvalifikacija, a on usao u glavni zreb (prvi put u zivotu) i dobio igraca No1. 

Omiljeni udarac mu je DŠ (jos jedno kratko ćebe na sljaci), a idol Rafa. 

 


nije dobio no 1

tj, još nije

 

  • +1 1
Link to comment

ako je mali projekat nasao resenje za krakatu gen. (medo, zveki, cici) to sa ovim mladjim vrsnjacima ide malo teze. siner, rune i muzeti su ga dobili u zadnjim mecevima a deluje da ni ostali klinci kao sto su ovaj madjar, sevcenko, van asche i co. ne j zivu silu i to mi se svidja. good for tennis

naravno slemovi su druga prica, tu se treba izmeriti

Link to comment

Sutra mučna kiš(ic)a preko dana a uveče ozbiljna... ladno u pm sad i vetar jak, neverovatno za polovinu maja.

Ne'b me čudilo da je sam tražio prvi termin da što pre završi i gleda LŠ (na suvom), ne verujem da će za Milano... bilo bi previše i za njega



Link to comment
20 minutes ago, mlatko said:

Sutra mučna kiš(ic)a preko dana a uveče ozbiljna... ladno u pm sad i vetar jak, neverovatno za polovinu maja.

Ne'b me čudilo da je sam tražio prvi termin da što pre završi i gleda LŠ (na suvom), ne verujem da će za Milano... bilo bi previše i za njega


 

Gledas uzivo ovaj put nesto? Ima li na stadionu nasih ljudi? 

Link to comment
Gledas uzivo ovaj put nesto? Ima li na stadionu nasih ljudi? 
Ne gledam, planirao sam danas ali su karte za dnevni termin 130€, jer ima više mečeva... Sad gledam za Đerea na drugom terenu 90€. Preterano, za večernji termin budu minimum oko 60€

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Arkadija said:

Ovaj bolid Nori, namerno gađao Novaka, a imao slobodno da bira gde hoće. Sad će da ga kara ružno.

 

kaze twitter da je novak kriv. sto je okretao ledja? :D

 

Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

:laugh:

 

 

smesno, ali i tuzno.

da neke ljude mrznja toliko obuzme da istovaraju nenormalne gluposti. kompletan black-out

Link to comment
45 minutes ago, Ros said:

 

kaze twitter da je novak kriv. sto je okretao ledja? :D

 

Pa jeste kriv, sto je uopste dolazio na turnir :lolol:

Jeste li videli mozda Nisiokinu reakciju na mecu protiv Sonega?

Publika je toliko bila "fina" tokom celog meca da je decko odlepio. Nakon sto su ga izvizdali kad je prisao da vidi trag jedne lopte zvao je supervizora da porazgovaraju o ponasanju publike i nemoci sudije da ih obuzda. 

Edited by Serena
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...