Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Muski zreb

image.thumb.png.d69e713c69f1f2bbb36b303f84aefcf6.png

 

Novakov put do titule 

1R: Bye

2R: Van Assche/Etcheverry

3R: Dimitrov/Wawrinka

4R: De Minaur/Norrie

QF: Rune

SF: Sinner/Ruud

F: Alcaraz/Medvedev/Tsitsipas/Rublev

Link to comment

Marej protiv Fonjinija sutra u 19.

 
Fognini in his book in 2020: "Me and Murray never got along. We are two hotheads and we lose our cool pretty quickly. When we are on court we despise each other. He was arrogant since young age. A guy all lobs and dropshots, tricky shots designed to mock you." 
Link to comment

Krajinovic bez vecih problema izgubio od nabildovanog komsije :thumbsup:

Djereu predao Framcuz nakon sto je izgubio prvi set sa 6 0.

Sara tortelina, ne znam na koju foru dobila WC i evo je, nesto mladja Pavlicenkova, ubija u pojam. 

 

Edited by Serena
Link to comment

Negde pročitah da bi Novak trebalo da igra danas protiv Ečeverija, ali ne vidim u rasporedu da je na programu.  Jel neko odustao, o čemu se radi?

 

Link to comment

U Rimu je hladno i vetrovito, za subotu i nedelju kisa u najavi. 

Novak neki dan rece da se nada jednoj lepoj nedelji u Rimu, a mozda i dve. Da li je zaboravio da se turnir ove godine produzio na dve nedelje ili se ne nada prolasku u drugu? Bumo videli vec sutra. 

Obzirom da je pred pocetak sezone sljake najavljivao da ce fokus biti na MC, BL i RG, ne bi me cudilo da Rim odigra bez zapinjanja, tj samo zbog sponzora. 

 

Edited by Serena
Link to comment

Totalni raspad Lajovića. Igra protiv nekog Borgesa, koji, kako reče Višković, nikada nije igrao na mastersu. Sramotna igra.

  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, Arkadija said:

Totalni raspad Lajovića. Igra protiv nekog Borgesa, koji, kako reče Višković, nikada nije igrao na mastersu. Sramotna igra.

 

Nemoj tako, ipak je u pitanju bio uvek augodni Borges...   1584414675.5338-smiley-1.webp.00f8f291b51e34f105a10167ccf1ecb6.webp

 

 

 

Totalan raspad, tako mi i treba kad sam ga hvalio...   :fantom:

Edited by Jeremija
  • Haha 3
Link to comment

Italijana kao pleve u Rimu, u obe konkurencije ali im je slab ucinak, a ni glecalaca na tribinama nisu nesto puno privukli osim Fabio. 

Za Ducija, sta reci osim da je ocekivan pad nakon par dobro odigranih turnira. Ipak je on obicni smrtnik.

Spoiler

 

U Madridu bila ogromna polemika u vezi velicine torte koju su organizatori pripremili za Alkaraza i isti dan, malo kasnije, za Sabalenku. 

vtq3ZVR.jpg

Sad videh ovu palacinku koju su Italijani poklonili Sonegu, sta tek on da kaze jadnicak :lolol:

FFPowK1.jpg

Edited by Serena
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...