Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Just now, Arkadija said:

Bezobrazan ovaj Rune samo tako. Upravu je Zli kada kaže da ga treba išamarati.

Uspeo je i uvek mirnog Sinnera da izvede iz takta. Mali atleta jeste iritantan ali igra dobar tenis, rizikuje dosta, ne brenuje nikoga.

  • +1 2
Link to comment

Dobi atleta, uzas. Nisam profi sportista ali sam veci i jaci atleta od njega svakako i prijavljujem se da ga isamaram u ime svih nas koje nervira ako nekad dodje u Beograd ili na Banja Luka Open. 

Link to comment

Zasluzeno, jbg. Rune ga je vise poremetio sa dubinsko-kratkim promenama, nego Sinner njega sa setanjem levo-desno. Sinner je imao i dosta netipicnih nepreciznih udaraca, izgleda da mu je Zlijev ljubimac usao u glavu.

Link to comment
On 8. 4. 2023. at 3:01, Midgeta said:

Ovo bi mogao da uzme Rune goat

 

  Reveal hidden contents

Nadam se da sam ga urekla ovim jer je megagigaultra iritantan

 

 

:isuse:

Ja sam kriva za ovo

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

Dobi atleta, uzas. Nisam profi sportista ali sam veci i jaci atleta od njega svakako i prijavljujem se da ga isamaram u ime svih nas koje nervira ako nekad dodje u Beograd ili na Banja Luka Open. 

:D Mali je miks Dolgopolova i Rodika, zajebana vrsta. Kako Skandinavce krasi rad i disciplina, gledacemo ga dugo na turu, jedino dobar samar spasava stvar.

Link to comment

Ma dobar je igrac, raznovrsno igra, bice zajeban ko kratko cebe definitivno. A jeste iritantan do bola ali zezam se malo, ne nervira me uopste toliko.

 

I niko nije kao Dolgopolov, onaj se kretao i skakutao kao da ima propeler u dupetu, jako je lud bio:D

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Ne vidim kako Rubljev moze da ga dobije :sad:

 

Pa tesko, ali bilo bi lepo da Dzeger uzme jedan masters 1000, mada ovaj je def zajebaniji igrac

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Zli Gli said:

Ma dobar je igrac, raznovrsno igra, bice zajeban ko kratko cebe definitivno. A jeste iritantan do bola ali zezam se malo, ne nervira me uopste toliko.

 

I niko nije kao Dolgopolov, onaj se kretao i skakutao kao da ima propeler u dupetu, jako je lud bio:D

Dolgopolov, Rodik, Juzni, Sapovalov...da je vecina ovakva, ne bih mogao da gledam tenis. OK, sve su to bili i jesu atraktivni igraci, ali me cine nervoznim, posle idem ko leptirica na svetlo.  

Link to comment

I Rubljev je ekstremno nervozan na ovom turniru, mozda je i inace takav ali nisam obracao paznju do sad. Lik vodi npr. 5:2 i 0;30 i napravi neku gresku, to drama, to nervni slom, cuda... Nadam se da folira inace mu se ne pise dobro sa zivcima.

 

Od ovih koje si nabrojao Juznji je ipak najbolesniji a od svih meni poznatih najgori je ubedljivo Gabasvili, onu lobanju ne bi valjalo sresti u mraku a ni po danu, izgleda kao serijski ubica. 

Link to comment

To je ovaj lik?¿

teymuraz-gabashvili-court.png

izgleda zajebato, meni je iskreno promakao ispod radara, ne pamtim da sam ga gledao.

Edited by Lancia
  • +1 1
Link to comment

Meni Danac na Sapovalova lici ni njega kamerman ne moze stici izmedju dva poena :lolol: To haoticno trckaranje tamos vamos i skakutanje u mestu pre servisa normalnom coveku oduzimaju mnogo energije, a njih dvojica kao da se tako navijaju :lolol: I Cicipas je slican njima samo "vozi" u malo manjoj brzini. 

Ali kakve reflekse ima Rune :ohmy: Siner mu vrati servis jako brzo i duboko, pod noge, a ovaj brzinom svetlosti ispaljuje viner u sami ugao terena. 

Ono sto sam ja videla od meca, a to je pola treceg seta, Rune zasluzio pobedu. 

Sto kaze Gli, covek je zajeban kao kratko cebe. 

Meda o Runeu

 "Honestly, I think he's a better tennis player than me on clay. It was a shame I didn't have a little more rest because yesterday I finished very late. My feeling is that Rune is going to be a tremendously dangerous player on clay for the next few years."

Edited by Serena
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...