Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Mnogo teže je bilo za Rubljova u drugom setu, za nešto je sam kriv, za nešto sudija, a ima i do iznenađujuće dobre igre Štrufa. Na kraju favorit ide dalje.

Edited by Arkadija
Link to comment
Rubljov je žestoko oštećen od strane sudije. Dve brejk loptice koje su kačile liniju, sudija silazi do terena i pokazuje da su aut. Ne razumem zašto na šljaci nema čelendža, kada mi preko tv-a vidimo taj snimak. Oštećen je za gejm.
Nisam gledao, šta su puštali? meni je malo glupo što postoje ti "challenge review" snimci na blatu gde kamenčić koji je u autu može da povuče za sobom i 3-4 druga koja su na liniji... Verovatno zato i nema hawk eye jer sudija vidi i nepravilnosti koja su deo igre kao i odskoci...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Fric je igrao odlično.  Sem malog štucanja na početku drugog seta, kada mu nešto nije išao servis, sve ostalo je bilo skoro savršeno. 

Cicipas..... tuga jedna. 

  • +1 1
Link to comment

Medvedev ili je umoran ili mnogo losiji prosto na sljaci od ovog napaljenka koji inace ima neke tikove, ne kao Nadal ali isto se nesto pipka i stipka pre servisa

Link to comment

Dalje ide odmorniji (odigrao samo 1 mec, juce odmarao) i ludji. 

Meni je Rune bas negledljiv, a izgleda cemo ga cesto gledati u zavrsnicama turnira. 

Link to comment

Uporan je kao mazga i brz, plus ima ceste izlete na mrezu, sto rezonske sto nerezonske. Mislim da ce biti zajeban ko kratko cebe, bar na sljaci.

 

Nadam se da ce ga neko isamarati jer je bas iritantan. 

Link to comment
7 hours ago, Zli Gli said:

E sad da li zbog umora Medvedeva ili bas toliko ne veruju u njega na sljaci ali danas je ovaj iritantni Rune blagi favorit. Navijam da ga Medvedev pregazi kao plitak potok, ja da igram protiv njega mislim da bi u prvom gemu imao zelju da preskocim mrezu i zveknem mu samarcinu jer ima takvu facu, plus ponasanje. 

 

1 hour ago, Zli Gli said:

Uporan je kao mazga i brz, plus ima ceste izlete na mrezu, sto rezonske sto nerezonske. Mislim da ce biti zajeban ko kratko cebe, bar na sljaci.

 

Nadam se da ce ga neko isamarati jer je bas iritantan. 

Momak je atleta, pokidao bi te ko Dzeki patiku. :rolleyes:

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...