Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

1 hour ago, Milošica said:

Publika na Vimbldonu i u Americi > Publika u Francuskoj

 

Apsolutno za Vimbldon. Zapravo jako korektna publika. US Open onako

  • +1 1
Link to comment


Dakle osvaja RG. :D

S obzirom da je imao steznik na ruci ceo meč i da je posle pauze izašao sa trakom na zadnjoj loži, možda i nije loše što je izgubio danas. Bitnije je da ostane čitav. Ima još vremena do Pariza a trebaće mu jakih mečeva. Biće interesantno videti da li će igrati i Madrid ili samo Rim.

  • +1 2
Link to comment

Vrhunska zabava sa Danilom. :D

U oba seta uzima brejk na servise Zvereva za meč i još ga dokusuri na kraju spašavanjem dve meč lopte u TB. Lud čovek.

  • +1 3
Link to comment

Kakav mec su odigtala ova dvojica :ziga: 

Ko bi kazo da Danil ne voli da igra na sljaci :lolol:

Bio je hrabriji i odlucniji od Sase i zasluzeno pobedio.

Sasa je u drugom servirao za pobedu i bio brejknut, u trecem setu ista prica, imao 5 4 i servirao za mec, opet brejknut, ovaj put sa nulom. Kasnije u TB dve mec lopte imao, jednu na svoj servis i propustio ih. Zdravo dovidjenja, Medo svoju prvu iskoristio. 

  • +1 1
Link to comment

E sad da li zbog umora Medvedeva ili bas toliko ne veruju u njega na sljaci ali danas je ovaj iritantni Rune blagi favorit. Navijam da ga Medvedev pregazi kao plitak potok, ja da igram protiv njega mislim da bi u prvom gemu imao zelju da preskocim mrezu i zveknem mu samarcinu jer ima takvu facu, plus ponasanje. 

  • +1 1
Link to comment

Rubljov je žestoko oštećen od strane sudije. Dve brejk loptice koje su kačile liniju, sudija silazi do terena i pokazuje da su aut. Ne razumem zašto na šljaci nema čelendža, kada mi preko tv-a vidimo taj snimak. Oštećen je za gejm.

Edited by Arkadija
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...