Jump to content
IGNORED

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Max Morlock said:

Samo vratiti naše poruke od pre godinu dana i videti o čemu se pisalo tada, ove će suze biti jasnije.

 

A i ove:

 

gettyimages-1243462062.jpg

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Kaze jedan u spanskom studiju, tuzan je zbog Rafe i Cicipasa a Koreca mu odgovara, pobogu, zasto tuzan, prisustvovali smo istorijskoj pobedi i najemotivnoj proslavi, samo Novak zna sta je prosao poslednjih godinu dana.

  • +1 5
  • Haha 4
Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

Toeto, 10x AO, 22x GS, ponovo ATP #1. Sad kreće naplata poena za prošlu sezonu. Dominiraj :hail:

Meni žao što ne može u Ameriku, jbt, onaj turnir u pustinji bi pobedio samo tako.

  • +1 1
Link to comment

Realno bio bi krindž da trofej podiže teniser u havajskom šorcu za surf. Čim je izašao takav na teren, otpisao sam mu 15% samo na taj detalj. Obuci teniski šorc druže, pa igraj finale GS.

 

Mimo toga, respekt za Cicija. Dobar meč, ako izbegne odavanje alkoholu zbog ovih poraza od Novaka, može da uzme nekoliko GS kada ovaj ode u penziju.

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

Meni žao što ne može u Ameriku, jbt, onaj turnir u pustinji bi pobedio samo tako.

 

Nema veze, neka odmara za RG i W. Mastersi su totalno sporedna stvar sada. Igraće ih po Evropi, puna kapa.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Jao vidi jakne, zlatno 22

 

Krindž, realno. Mada kapiram da troluje Nadala sa tim.

 

Što je dodatni krindž. Ali ajde, taman po meri ovih zviždača iz publike.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...