Jump to content
IGNORED

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts

Nema puno sanse Cicipas, osim da Novak udje u onaj njegov bas los mod u koji retko ulazi u poslednje vreme. Ako Novak odrzi 80% nivoa tenisa koji je odigrao do sada na turniru, bice to 3:0 ili 3:1. Cicipas je u dobroj formi, ali zaletace se kod razmena, jurisace da ih resi a nije na tom tehnickom nivou na kom bi zeleo. Tu Novak treba da se suzdrzi od neiznudjenih gresaka, kao sto je odlicno radio na ovom turniru. Serva takodje treba da bude na dosadasnjem nivou i to je to.

Edited by JohnnyD
Link to comment
7 minutes ago, JohnnyD said:

Nema puno sanse Cicipas, osim da Novak udje u onaj njegov bas los mod u koji retko ulazi u poslednje vreme. Ako Novak odrzi 80% nivoa tenisa koji je odigrao do sada na turniru, bice to 3:0 ili 3:1. Cicipas je u dobroj formi, ali zaletace se kod razmena, jurisace da ih resi a nije na tom tehnickom nivou na kom bi zeleo. Tu Novak treba da se suzdrzi od neiznudjenih gresaka, kao sto je odlicno radio na ovom turniru. Serva takodje treba da bude na dosadasnjem nivou i to je to.

imas li i neki recept za tortu?

Link to comment

Ne znam kome smeta jak Srki Djokovic, covek je legenda i bez njega Novak ne bi bio to sto jeste. Sigurno je strog ali pravican roditelj, prava Srbenda, i ne mogu da zamislim da Novak ima mentalitet npr. Ane Ivanovic i da je onako njanjav, sto je verovatno posledica kilavih roditelja snobova... Ovako Srki napravi haos i atmosferu da nas mrze jer smo Srbi a Novak se iznervira i taj bes prenese na protivnike, i zato imamo ovu nevidjenu dominaciju:fantom:

  • +1 5
Link to comment
6 hours ago, Midgeta said:

Sad sam skontala da, posto ce Srkija verovatno opet da ostave u hotelu ili gde vec, ipak necemo videti sudar titana na tribinama Srki vs Apostolas, bezveze

Na ovom turniru do sada i nije bilo potrebe da drami, a dodatno je rasterećen po dolasku Filipusisa u tim, koji je izgleda zadužen za komunikaciju sa igračem.

Link to comment

Au na tribinama ce biti haos, udarice tuk na luk :lolol:

Obojica se ovde osecaju kao kod kuce. 

Ko uzme prvi set uzima mec. 

Novak ce sigurno eksploatisati Cicijev jednorucni bekend, a ovaj ce da se trudi da razvlacenjem po terenu iscrpi Novaka i mozda pogorsa povredu. 

Smesan mi je Grk sa ovom belom trakomna celu :D sto ga malo ne napuderisu bar za KZS. Njemu verovatno nije smesno jer je igrao dosta meceva u dnevnom terminu, cini mi se samo protiv Sinera je bio vecernji. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...