Jump to content
IGNORED

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, dùda said:

Meni fali onaj nick ,jbmu, nikako da se setim, ma onaj Slovenac što je dosta pisao na tenisu.

 

Sa njim sam se uvek šalila u vezi Sabalenke , koja mi je bila antipatična do bola, a posle se to promenilo. 

 

Kako se bre zove nick, otvarao nam ne ovde topic za W ali na slovenačkom, nešto u tom fazonu.

 

@Cash?

  • Hvala 1
Link to comment
27 minutes ago, dùda said:

pošto danas i kuso i repato osvaja slemove,  ajmo opet malo o JJ :lolol: 

 

zašto  sam volela njen tenis ?

pa zato što je umela da "voza" udaračice 

 

jbg, zaslužila je slem (ko ga sve danas nema, blesnu jednu godinu i nema ih više nigde) ako ništa onda zato što je igrala u eri Venus i Serene i što od svih ostalih igračica iz te ere, ima najbolji skor sa njima 

i što je i tata Williams jako cenio njenu igru 

 

Nisam mogao da gledam finale, ali sam otpratio rezultat i komentare ovde.

Koincidencija da sam danas pomislio na JJ, ili i nije koincidencija obzirom na tip igračica i igru kojom dođu do vrhunskih rezultata.

Žao mi je iskreno što karijeru nije uspela da kruniše bar jednim slemom u singl konkurenciji, a kako vreme odmiče sve više mi nedostaje njen tenis.

  • +1 2
Link to comment

Ja sam ovde (sa još par njih) bila u manjini jer sam uvek pre navijala za Jelenu nego za Anu.

Prvi razlog je bio tenis 

Drugi je bio njena ličnost. Jelena je bila možda lošije odgojena, haha, ali je zato bila zrelija i nekako iskrenija, koloritnija svakako.

Ana uvek sva fina, lepo odgojena, ali kao razmaženo derle u konačnici. I dosadna dozlaboba  :D.

Osim toga, svoj poseban topic na ttf (ne mislim na one topice u okviru nacionalnih selekcija već unutar general messages) je imala samo Serena i JJ. I to nešto govori o njoj.

 

 

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

Ana uvek sva fina, lepo odgojena, ali kao razmaženo derle u konačnici. I dosadna dozlaboba  :D.

 

Ani je moja bliska rodjaka predavala u osnovnoj skoli. Koliko god da je odsustvovala uvek je dolazila spremna iako su je iz zlobe kinjili.


Meni je Jelena takodje bila i ostala simpaticna i mislim da javnost ni prema njoj nije bila OK. Vidjala sam je cesto po aerodromima. Simpaticnija cak uzivo. I ostao mi zal sto nije pobedila Belgijsnku.

O Anu se, a pogotovo nakon udaje za Svajnstajegera ocesalo svasta od tabloida, obicnog sveta do nasih tabloidnih psihologa.

 

Jedna normalna i zdrava osoba i nas vrhunski sportista onako bas za ponos i diku koja nije nicim zasluzila blacenje koje joj i sada redovno sledi oko Bozica i Uskrsa. 

Edited by Moonwalker
  • +1 7
Link to comment

Ma Ana je totalno pozitivan lik, ne mislim ništa loše o njoj, samo što mi je Jelena sve skupa gledano, kao sportistkinja bila gotivnija.

Anu sada pratim na instagramu, nema njoj sekunde da se prigovori ni za šta. I ona i Svajni su jako simpatični, a Ana je sazrela u veoma pristojnu mladu ženu. Lepota je uvek bila neupitna.

Oko tih naših praznika redovno imam transfere blama zbog idiota.

  • +1 1
Link to comment

A svi su zaboravili kad je JJ menjala gaćice nasred Šatrijea kad je igrala protiv one male zdepaste Francuskinje što je pred kraj karijere uzela W.  :D

Edited by Jean-Luc Picard
  • +1 1
Link to comment

Mala zdepasta francuskinja, pozata kao Marion Bartoli, je isto krajnje simpatična devojka, koja mi je postala još simpatičnija kada je posle osvajanja Vimbldona okončala karijeru uz komentar, pa to je to, osvojila sam Vimbldon,nema dalje.

  • +1 6
Link to comment
Quote
"As I watch Rybakina try to win her second major in 7 months, I hope she finds a coach who speaks and treats her with respect at ALL times and does not ever accept anything less," Pam Shriver wrote on Twitter
Kritike na racun trenera Kazahstanke, Vukov Stefano, navodno je vikao tokom meca protiv Vike na nju, a takodje i danas. 
Izgleda da neko mora da se dere, ako ne teniser na box onda box na tenisera :mad:
Edited by Serena
Link to comment
12 minutes ago, Ros said:

ima li išta lepše od nedelju ujutro, poslednje u januaru, a kljako igra finale australian open?

Ima, ponedeljak ujutro, poslednji u januaru, budis se i setis da je kljako juce uzeo 22. GS titulu :D

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...