Jump to content
IGNORED

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts

Gledam finale i prisecam se Tipsinog intervjua i "trucks on steroids" komentara. Ribakina oterala Sabalenku tri metra iz osnovne linije i ne može DS da odigra nego mora bas da raspali na liniju. Sabalenka 8mph brži forhend od Cicipasa. Jeste lepo gledati meč sa toliko vinera ali je dosta jednolično, plus nema onu draž finala kada je na drugoj strani protiv neke udaračice bila Serena.

Link to comment

Prvenac za Sabalenku. 

 

 

Meni ona deluje zastrasujuce, bila je i pre snazna i misicava, ali ovo sad je nivo iznad, jos sa onom tetovazom na podlaktici 😬 

Ona i Ostapenko imaju slican stil igre, udri sto jace bez razmisljanja, ako tako ne ide, udri jos jace 💪

 

 

  • +1 1
Link to comment

pošto danas i kuso i repato osvaja slemove,  ajmo opet malo o JJ :lolol: 

 

zašto  sam volela njen tenis ?

pa zato što je umela da "voza" udaračice 

 

jbg, zaslužila je slem (ko ga sve danas nema, blesnu jednu godinu i nema ih više nigde) ako ništa onda zato što je igrala u eri Venus i Serene i što od svih ostalih igračica iz te ere, ima najbolji skor sa njima 

i što je i tata Williams jako cenio njenu igru 

 

  • +1 3
Link to comment

Meni fali onaj nick ,jbmu, nikako da se setim, ma onaj Slovenac što je dosta pisao na tenisu.

 

Sa njim sam se uvek šalila u vezi Sabalenke , koja mi je bila antipatična do bola, a posle se to promenilo. 

 

Kako se bre zove nick, otvarao nam ne ovde topic za W ali na slovenačkom, nešto u tom fazonu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...