Jump to content
IGNORED

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts

Cici nema psihu sa Novakom na 3 dobijena, mnogo je labilan. Može da ga dobije jedino da odigra kao Wawrinka terminator na RG ili tako nešto, a da se ovaj naš ne do bogo povredi ili mu se igra baaaš raspadne. 

 

Edit: da dodam, u kakvoj god da je Cici formi, Novak je u još boljoj...

 

 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Actual players Djokovic has lost to in the past decade at AO: Stan Wawrinka, Denis Istomin, Hyeon Chung (current ranks 139, 432, 524)
 

Djokovic's last 2 defeats to non Europeans were at the Laver cup. Only counting the main tour, he's 85-0 since Indian Wells 2018.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Midgeta said:

Nadalov akcenat urnise u ovoj Kia reklami 

 

Kao da se trudio da stereotip o španskom engleskom što vernije prenese na reklamu.

  • +1 1
Link to comment
Quote

 

“Kao i svi, video sam šta se desilo. Nesrećno je što je pogrešna interpretacija toga toliko eskalirala. Saznao sam sinoć. Mi smo kao porodica prošli kroz ratove, znamo koliko je to razarajuće i nikada nećemo biti za bilo kakav rat. Moj otac je posle svakog meča išao da se zahvali navijačima, da bude sa njima i da se slika. Video sam da su neki preveli kao nešto što nije rekao, rekao je ‘živeli’, nadam se da će ljudi razumeti da je to bilo to. Naravno da mi nije bilo prijatno sve to, uz sve što se događalo”.

 

Hoće li biti u nedelju?

 

“Nadam se da će biti tu, voleo bih da bude tu za finale. Videćemo, ovu odluku smo doneli zajedno”, rekao je Novak i nakon još jednog novinarskog pitanja o tome dodao:

“Već sam sve objasnio, i on je. Nije bilo namere, a sada mi postavljate pitanje kao da je imao nameru. Iskorišćen je od strane ove grupe ljudi. Ne mogu da budem ljut na njega… Izašao je da proslavi. Osećao se loše zbog mene jer je znao kakav će to medijski pritisak na mene izazvati, ali prihvatili smo to i idemo dalje”.

Novak će svoju desetu titulu u Melburnu juriti protiv Stefanosa Cicipasa u finalu u nedelju.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...