Jump to content
IGNORED

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Kačanov će prvo da izbaci CIcipasa pa će tek onda njega da izbace sa turnira. 

pa otprilike tako nesto :happy:

 

toliko mu sve ide na ruku na ovom AO da mi ovo deluje kao probable scenario :rolleyes:  

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Mislim da Nole zaista gotivi Dedu. I zaista gotivi, ne samo poštuje. Mnogo više nego Rafu.

 

 

Još tri GS polufinala i prestiže Dedu u toj kategoriji (44-46 trenutno). A sa današnjom pobedom je postao jedini koji ima dvocifren broj polufinala na svakom GS. 

 

Nevera je da na AO ima manje polufinala nego na ostala tri slema. Nikada nije izgubio ni polufinale ni finale. Na ostala tri je častio celu kafanu.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Serena said:

I bas sad nasli da mu sole ranu sa W :mad:

 

Davili su juče i Karena sličnim pitanjem, a ovaj je odgovorio da ne zna šta bi njegovo mišljenje moglo da promeni?

Link to comment

Jbg dogurao je do 1/4, ide kući sa nekoliko stotina tisućaka u džepu, godine tenisa su još pred njim, ajde da mu baš ne držimo opelo jer je počišćen sa terena u jednom meču.

  • +1 6
Link to comment

Imala neka posla jutros po gradu , nisam mogla da odložim. Vratila se kući, ono već gotovo,  ok, pratila sam ls tu i tamo i videla da sve ide po planu :fantom:.

 

Ne razumem zašto je Andrjuša tako skenjan ? Pa šta li je on očekivao ovde ?

Ono jest, otpor nije bio baš impresivan, ali uzeo je samo jedan gem manje od Nadala onomad u finalu. Malo li je :fantom:.

Link to comment

Ja i razumem tu vrstu frustracije: imaš dobar turnir, u top5 si na listi (ili epsilon okolini), imaš renome sjajnog talenta koji se izdigao iz pozicije "samo talenat" i onda te ovako neko počisiti da se zapitaš igraš li ti isti sport. U 3 seta da ti 2-2 bude vrhunac neizvesnosti jeste deprimirajuće.

 

Naravno, u narednim danima će analizirati i skontati da su u ovakvu mašinu upadali i mnogo veći igrači, ali 5 min posle meča su drugačije misli. 

  • +1 6
Link to comment

Ja ne razumem, ako posle nekog poraza u tenisu ne treba da se cimaš to je posle poraza od Novaka na AO.

 

Nije ga počistio neko već najbolji ikad na omiljenoj podlozi, na omiljenom terenu.

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...