Jump to content
IGNORED

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Ros said:

šaka desne ruke 

 

Zahtevan sport - nije više ideja biti samo dobar igrač, zid na terenu, ubitačan napad i brzina već imati ceo paket (medicinski, fizio, etc...) uz to.

 

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Glass Joe said:

Da pobegne, da iskulira ili da se bori?

da iskulira, mislim da je protiv budala to jedini recept, ne možeš sa idiotima da se naduravaš, to je bila moja poenta, time samo sebi štetiš

a da se bori sa svojim problemima naravno, to je neuptino i za svaku pohvalu, ali nikako da se na mrežama bori sa neljudima

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, dùda said:

da iskulira, mislim da je protiv budala to jedini recept, ne možeš sa idiotima da se naduravaš, to je bila moja poenta, time samo sebi štetiš

a da se bori sa svojim problemima naravno, to je neuptino i za svaku pohvalu, ali nikako da se na mrežama bori sa neljudima

Lupam, mozda joj je to i savetovano od strane psihologa, da se suoci sa agresivcima i negativcima, po principu, klin se klinom izbija. Ne donosi ni mir i izolacija svakome boljitak ili izlecenje. U svakom slucaju, za divljenje je sto o tome javno govori. Sve najbolje za Jelenu.

  • +1 5
Link to comment
10 hours ago, Gojko & Stojko said:

Jelena Dokić radi kao stručni komentator za televiziju 9 koja ima ekskluzivna (za Australiju) prava na prenose sa AO (i sa drugih GS turnira), i to radi odlično, kako za mečeve u ženskoj tako i u muškoj konkurenciji, i po meni nije mnogo slabija od neprevaziđenog Džima Kurijera. Kao i skoro svi zaposleni na takvim vidljivim pozicijama u tradicionalnim medijima danas, ima prisustvo na socijalnim mrežama i to nije nikakav izuzetak.

 

To da je mogla da ode kući i da čita knjigu je briljantan savet, u rangu ovog komentara koje je prenela na Instagramu da bez očevog poguravanja ne bi došla do toga gde je danas. Vrlo mu je lepo odgovorila:

 

I will always speak up and fight for what is right.I will especially fight against abuse,child abuse,domestic violence and I will fight for mental health awareness and against lies.

So it’s time to call it out and show it.
Apparently it’s ok that I was abused,beaten to the point of being unconscious,beaten to the point of bleeding with a leather belt……because it was good for me and my tennis and I wouldn’t be where I am without it.

You are right,I wouldn’t have been left so traumatised to the point of almost committing suicide.

How disgusting,disgraceful and shameful.

And to the person that wrote this and if there any others that may think like this and that think that I am lying,I really hope that nobody from your loved ones ever goes through the abuse I went through or the devastating consequences it took on my mental health.

Even though I can read this type of stuff and not be too affected,it still made me upset for a minute.It triggered me and what I went through.
I am fine and I can take it but there are so many people and especially women and young girls that can’t.
Think about that the next time you want to write something mean,cruel or abusive especially about someone you know nothing about.
Your message and what you say and write can really affect someone out there and their wellbeing.

Absolutely disgraceful.
I will just leave this here.

Nothing more needs to be said,this comment and this person speaks for itself.
Disgusting!!!

 

Kao što sam preneo u ovom postu iz prošle godine, Jelena Dokić je pravo blago.

 

SaE

Ti se sad boris protiv mene, kao Jelena protiv trolova na netu. 

 

U oba slucaja - bespotrebno.

 

Razlika - ja ne mislim nista lose, a debili na internetu MOGU biti ignorisani.

 

Narocito ako je to gotovo pa od kljucne vaznosti za njeno zdravlje.

 

Prisustvo na socijalnim mrezama, izrazavanje svojih misljenja i stavova nije jednako tome da to radis i plus citas svaki komentar.

 

A ako citas svaki komentar, onda nauci pravilno da ih rezonujes tj. da te ne pogadjaju.

 

A ako te pogadjaju, a u njenom slucaju mozda i toliko da je potencijalno zivotno opasno, onda ih nemoj citati.

 

Niko njoj ne kaze da zabije glavu i pesak i cuti, posle dobro obavljenog posla neka postavi sta misli na internetu i onda pije kafu, ne trazi se ekstremizam u vidu potpune izolacije, nego bi za nju bilo dobro da ne ide u drugi ekstremizam.

 

Apsolutno svako bi prso kad bi citao sve komentare na netu, nema jedne osobe koja je javna licnost da se ne pljuje.

 

Dakle, nije preporucljivo nikome, a kamoli ne nekome koja se jos nije psihicki stabilizovala.

Link to comment
7 minutes ago, Lancia said:

Lupam, mozda joj je to i savetovano od strane psihologa, da se suoci sa agresivcima i negativcima, po principu, klin se klinom izbija. Ne donosi ni mir i izolacija svakome boljitak ili izlecenje. U svakom slucaju, za divljenje je sto o tome javno govori. Sve najbolje za Jelenu.

razumem ja taj pristup, ok, znaju profesionalci bolje, ali ne možeš ti začepiti usta idiotima, pa će se na njen odgovor, koligod dobar i opravdan bio, prilepiti još koji kreten više, pa to onda samo eskalira. za razumne je to što ona napiše samo za pohvalu, a za te neiživljene likove koji životnu satisfakciju nalaze u pljuvačini po drugima, to je samo triger da se nastavi bolje, jače, brže  :ph34r:

  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, Lancia said:

Juce rekoh skvo, dalje ide Hacanov, ona, ma ajde mali Korda je super, rekoh, razvalice mu ruku od jacine udaraca :gospode:

meni se mali baš dopao,

sviđa mi se kako igra i kako udara tu lopticu i jako mi je žao ako mu je ozbiljna povreda,

baš je premlad za to, ako sada počne sa povredama, plašim se da nšta od potencijalno sjajne karijere

 

Link to comment
4 hours ago, Gojko & Stojko said:

 

SaE

Koliko je smesan ovaj edit na 2:03, ona daje neku smirenu izjavu, publika aplaudira, a onda kadar na njen boks koji skace i grle se 🤣

Link to comment
14 minutes ago, dùda said:

meni se mali baš dopao,

sviđa mi se kako igra i kako udara tu lopticu i jako mi je žao ako mu je ozbiljna povreda,

baš je premlad za to, ako sada počne sa povredama, plašim se da nšta od potencijalno sjajne karijere

 

Ja sam njemu i Rubljevu predvideo broj 1 na turu, to je sad samo pitanje vremena, koliko ce ovaj nas da igra jos :rolleyes:

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Rubljevu

 

Mislim da je, ako već ne izgovaraš zapadnjački "Rublev", njegovo prezime "Rubljov".

 

Inače, priznajem, moj je favorit za post-Novak tenisku scenu.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Max Morlock said:

 

Mislim da je, ako već ne izgovaraš zapadnjački "Rublev", njegovo prezime "Rubljov".

 

Inače, priznajem, moj je favorit za post-Novak tenisku scenu.

U pravu si, gresim po inerciji, pa kad vec gresim, nek bude duplo :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...