Jump to content
IGNORED

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts



Bilo je simpaticno nama ali ne i Italijanima. Ovo dodje kao sprdanje sa njegov engleskim, a koji je kod vecine Italijana uzasan. 
Kad procitam komentare na clanke o Novaku na Ubitennisu italijanskom pripadne mi muka. 


Uglavnom su novinarčići na portalu Ubitenis realno dobronamerni, daj... možda malo u "bockajućem" žabarskom stilu (posebno direktor Ubaldo ali to mu je posao) ali generalno su pozitivni. Danas mu je novinar recimo nešto tipa nahvalio brz i uspešan oporavak, pre 2 dana je otvoreno rekao da sa ozbiljnom povredom nije mogao/smeo tako da kliza i "špagira" par puta (kao npr. kod pokušaja loba i voleja Dimitrova preko glave). "Perfekcionista koji se previše brine" i tu mu dajem pravo...
Komentari su odmereni i većinski pro-Novak jer nema ni Nadala ni Federera pa manje čitaju/komentarišu a kad to i rade drago im je što je Nole još tu ali ne baš i kad uzima GS...

Kad pročitam neke anglosaksonske članke često se drugačije piše, nedobronamerno.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Serena said:

Ovogodisnji četvrt finalisti poredjani po starosti

Shelton 20

Lehecka 21

Korda 22

Tsitsipas 24

Rublev 25

Paul 25

Djokovic 25 :)

Khachanov 26 

Ovako smo isto imali odnos u godinama i za WTF u novembru, plus Nadal kao najstariji. Ove generacije oko 30 nigde nema.

Link to comment
6 hours ago, dùda said:

Kad pričamo o nivou Novakove igre.

Ne znam sad tačno, mislim da je 2019, kad je Novak počistio Nadala u finalu AO.

Posle je ujka Toni pričao da mu je jasno bilo kako će se završiti meč nakon što je odigran prvi gem. Rekao je da je to nivo tenisa (kod Novaka naravno) koji se retko viđa.

Izgleda da je slično bilo i danas.

Samo da zadrži tajj nivo, nadam se da ga nije izvukao prerano.

 

 

 

 

Ja sam isto bio oduševljen igrom Djokovića, ali jedno je Nadal a drugo De Minaur koji je od top 10 igrač na slemovima jedino Nišikorija dobio i šest puta uglavnom ubedljivo izgubio.

Link to comment
5 minutes ago, boldrock said:

 

Ja sam isto bio oduševljen igrom Djokovića, ali jedno je Nadal a drugo De Minaur 

jeste, slažem se 

Tako je DM prošao sa 6:2, 6:1, 6:2, a Nadal ipak bolje 6:3, 6:2,6:3   :fantom:

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Ros said:

evo nove zabave

Bilo je i vreme da odresi jezik i pocne malo da zajebava dezurne svrake i babasere na turu a ne samo da glumi dobricu i da salje srca. Ko ga mrzi ili voli, nastavice to i dalje da radi, ali bar nece biti njanjavac.

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
14 hours ago, Hele said:

A jbg, nema pomoći ako sam sebi ne želiš da pomognes.

 

Gde je to badišejmuju, na ulici?

 

Ako žena od 40 godina sa ozbiljnim problemima nije skapirala da treba da se skloni sa društvenih mreža, onda stvarno jebi ga.

 

Sad je oni napadaju, ali ona se ne da i ima da izadje jača nego ikad i tako u krug.

 

Samo što je u stvarnom životu niko ne napada, mogla je da ode na kaficu posle intervjua sa Novakom, dođe kući i čita knjigu i ništa od ovoga se ne bi ni desilo.

Super, jos samo da ove savete primenis i na sebe i car si

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Bilo je i vreme da odresi jezik i pocne malo da zajebava dezurne svrake i babasere na turu a ne samo da glumi dobricu i da salje srca. Ko ga mrzi ili voli, nastavice to i dalje da radi, ali bar nece biti njanjavac.


vratija se barba Šime :ziga:

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...