Jump to content
IGNORED

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, dùda said:

Ma gde bre 

Pa ovde nije bilo loše namere ni u primisli, čulo se na kilometar da je dobronamerno i bilo je beskrajno simpatično.

Bilo je simpaticno nama ali ne i Italijanima. Ovo dodje kao sprdanje sa njegov engleskim, a koji je kod vecine Italijana uzasan. 

Kad procitam komentare na clanke o Novaku na Ubitennisu italijanskom pripadne mi muka. 

Link to comment
7 minutes ago, Serena said:

Bilo je simpaticno nama ali ne i Italijanima. Ovo dodje kao sprdanje sa njegov engleskim, a koji je kod vecine Italijana uzasan. 

Kad procitam komentare na clanke o Novaku na Ubitennisu italijanskom pripadne mi muka. 

pa jeste dobronamerna zajebancija sa njegovim engleskim, ali ja ne bih upotrebila reč ''sprdanje'' upravo zbog toga što je bilo benigno

a jbg, može na ovo i da se naljutiš ali ako si iskompleksiran lik

jeste, talijani loše govore enegleski, to je fakat, pa šta, to nikome normalnom ne bi trebalo da je problem

 

ed.

a to što se loše piše o njemu, pa jbg, to mu je sudbina, to sve neutešni rafini i fedovi (uglavnom ) fanovi

 

pa ja nikada neću zaboraviti ono navijanje protiv gulbisa kada je igrao sa fedom u rimu

gulbis bio klinac, ono je bila bruka bre

Edited by dùda
  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, dùda said:

pa jeste dobronamerna zajebancija sa njegovim engleskim, ali ja ne bih upotrebila reč ''sprdanje'' upravo zbog toga što je bilo benigno

Evo povlacim rec sprdnja i stavljam dobronamerna zajebancija 😊

Italijani se trude da ga nauce al im bas ne ide... Zamislite kad bi neko na Nadalovoj KZS poceo da oponasa njegov italijanski i da se smeje na sav glas. 

Link to comment

e jbg, dijametralno suprotno smo to shvatili, šta da se radi

 

nadal je specifičan, ja se recimo na njegov račun ne bih šalila ali nikako , ni sa čim, lik nije duhovit ni malo

 

možda jeste jedino na svom maternjem 

Edited by dùda
  • +1 1
Link to comment
... Zamislite kad bi neko na Nadalovoj KZS poceo da oponasa njegov italijanski i da se smeje na sav glas. 


Misliš engleski?
Nadal za sve ove godine nije uspeo da nauči engleski kako treba, to je tek bruka nad brukama.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment

Da na engleski sam mislila, ne mogu vise da editujem post. 

 

28 minutes ago, dùda said:

nadal je specifičan, ja se recimo na njegov račun ne bih šalila ali nikako , ni sa čim, lik nije duhovit ni malo

Ni Ubaldo nije puno bolji, iskomplelsirani matorac koji jos obozava Feda jer je tako fin i kulturan :rolleyes:

Link to comment
29 minutes ago, Max Morlock said:

 


Misliš engleski?
Nadal za sve ove godine nije uspeo da nauči engleski kako treba, to je tek bruka nad brukama.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 

 

Vala baš. Čak ni za reklamu koja mu donosi, verovatno milione, ne uspeva da izgovri reči kako treba.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...