Jump to content
IGNORED

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts

Ne vidim kako Novak ovo može da izgubi do kraja, ako ostane zdrav. Mislim da igra bolje nego u poslednjih godinu, godinu i po.

 

I zbog njegove igre i zbog napora koji iziskuje da ga neko dobije ovde na  3 dobijena, koliko treba da si fizički, psihički spreman...

Link to comment

Kad pričamo o nivou Novakove igre.

Ne znam sad tačno, mislim da je 2019, kad je Novak počistio Nadala u finalu AO.

Posle je ujka Toni pričao da mu je jasno bilo kako će se završiti meč nakon što je odigran prvi gem. Rekao je da je to nivo tenisa (kod Novaka naravno) koji se retko viđa.

Izgleda da je slično bilo i danas.

Samo da zadrži tajj nivo, nadam se da ga nije izvukao prerano.

 

 

 

Edited by dùda
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

Sve su to dobri mečevi u najavi osim ovog poslednjeg, tu ne znam šta da mislim.

 

Kako su se ovi Ameri uopšte našli ovde, jel' ispratio neko? Ovo je nivo protivnika za prvo, drugo kolo, a ne za SF (svakako bolje oni nego Cicipas ili Korda).

Link to comment
2 minutes ago, dùda said:

Samo da zadrži tajj nivo, nadam se da ga nije izvukao prerano.

 

Dizvineš, mislim da ga još nije ni izvukao :fantom:

 

Današnjem meču je dosta doprineo i mali pacov.

  • Haha 3
Link to comment

Djokovic je jednostavno tip coveka koji ima taj inat u sebi koja ga (srecom) tera da bude bolji sportista, kroz citavu karijeru. Da pacov nije srao prosli AO, ovde bi mozda dosao do jednog seta. Da publika nije puno puta bila protiv Novaka u finalima slemova, imao bi pola manje. Kad god vidim neke naznake da ce u Djokovicu da proradi inat, ja spremim kokice i cekam predstavu.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
23 minutes ago, dùda said:

 

Posle je ujka Toni pričao da mu je jasno bilo kako će se završiti meč nakon što je odigran prvi gem. Rekao je da je to nivo tenisa (kod Novaka naravno) koji se retko viđa.

 

Ne sećam se tačno gde, ali posle te izjave sam video neku raspravu gde neko pita koji je to nivo, u fazonu vidim da ga je osušio najgrdje ali ne vidim neke svemirske detalje koji ti sve kažu već u prvih 10 minuta. Neko je odgovorio da su to detalji koji se nikada ne vide na TV ali se lako uoče ako si u publici.

Link to comment
2 minutes ago, Redoran said:

 

Ne sećam se tačno gde, ali posle te izjave sam video neku raspravu gde neko pita koji je to nivo, u fazonu vidim da ga je osušio najgrdje ali ne vidim neke svemirske detalje koji ti sve kažu već u prvih 10 minuta. Neko je odgovorio da su to detalji koji se nikada ne vide na TV ali se lako uoče ako si u publici.

Upravo ovo sam htela da napišem.

To se ne vidi na TV na žalost.

Mnogo smo uskraćeni preko TV -a.

 

Ja kada sam prvi put videla Novaka u živo kako igra, bila sam totalno fascinirana njegovim kretanjem. Čovek kao da lebdi. To se apsolutno ne može doživeti preko ekrana.

 

  • +1 7
Link to comment
 
Kako su se ovi Ameri uopšte našli ovde, jel' ispratio neko? Ovo je nivo protivnika za prvo, drugo kolo, a ne za SF (svakako bolje oni nego Cicipas ili Korda).
Jedan Amer izbaci Ruuda pa izgubi od drugog (Paula), Marej izbacio Berettinija pa izgubio od Baguta.

Sa druge strane, jedan Amer izbaci Zvereva pa njega izbaci drugi amer koji je danas izgubio... Najboljeg Amera među nosiocima Fritza pobedio domaći Popyrin pa izgubio od Sheltona (koji igra QF sa Paulom)... Tu je bio negde nosioc i Miomir ali je ispao u prvom kolu.

Splet okolnosti koji se desio jer su Amerikanci imali mnogo igrača a nosioci ove 1/4 žreba nisu opravdali svoj ranking (a neki su bolji na šljaci). Možda se broj amera u prvih 100-200 povećao zbog isključenja Kine iz teniske turneje jer tradicionalno bolje igraju u anglosaksonskim zamljama.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk


  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...