Jump to content
IGNORED

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts

18 minutes ago, Arkadija said:

Nije hteo da se rukuje? Što, jel zato što je arijevske rase, pa da se ne ukalja?

Kad je Novak dobio Tiafoa prisao njihovoj klupi, svi su se rukovali osim njega, okrenuo glavu kao da nije video. 

 

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
53 minutes ago, dùda said:

evo baš čitam na AO da je ovaj  DM nešto srao prošle godine protiv novaka iako ni sam nije vakcinisan

 

 

I ne samo to, nego se njegovo ime kasnije pojavilo u skandalu koji je izbio sa nekom bolnicom u Španiji koja je podelila hiljade lažnih potvrda o vakcinaciji, uključujući i masu VIP potvrda.

 

Cela ta stvar je ekspresno gurnuta pod tepih zajedno sa lažnim vakcinacijama u madjarskom teniskom savezu, a evo sada i lažnom vakcinom Kamile Djordji. 

  • +1 6
Link to comment
20 minutes ago, Redoran said:

 

I ne samo to, nego se njegovo ime kasnije pojavilo u skandalu koji je izbio sa nekom bolnicom u Španiji koja je podelila hiljade lažnih potvrda o vakcinaciji, uključujući i masu VIP potvrda.

 

Cela ta stvar je ekspresno gurnuta pod tepih zajedno sa lažnim vakcinacijama u madjarskom teniskom savezu, a evo sada i lažnom vakcinom Kamile Djordji. 

na stranu Novak ali meni je totalno mind blowing razmera fake vacina medju vrhusnkim sportistima :unsure:

 

jel to tako i medju drugim profesijama ili oni znaju nesto sto mi ne znamo?

vakcina ima impact na igru? na rezultate ili na draw? :s_w:

Link to comment

Verovatno se plaše nekih nuspojava koje bi mogle da im obore performanse. Za običan svet irelevantno, na nivou pro sporta značajno. Nabave si lažnjak i vozi miško.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Redoran said:

Verovatno se plaše nekih nuspojava koje bi mogle da im obore performanse. Za običan svet irelevantno, na nivou pro sporta značajno. Nabave si lažnjak i vozi miško.


Ma kakav strah od nuspojava (onda bi se plašili i same korone), pre će biti da su i oni kao i svi ostali ljudi, podjednako skloni da veruju u svašta.
Meni je u početku, kada je jedino Novak bio nevakcinisan, bilo čudno kako to da su teniseri tako disciplinovani. Svi lepo primili vakcinu, jedino naš Nole skeptik. Međutim...
 

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Frile said:


Ma kakav strah od nuspojava (onda bi se plašili i same korone), pre će biti da su i oni kao i svi ostali ljudi, podjednako skloni da veruju u svašta.
Meni je u početku, kada je jedino Novak bio nevakcinisan, bilo čudno kako to da su teniseri tako disciplinovani. Svi lepo primili vakcinu, jedino naš Nole skeptik. Međutim...
 

Procenat vakcinisanih tenisera značajno je porastao tokom jeseni 2021. godine i koincidirao je sa objavljenim (AO) ili najavljenim ograničenjima ulaska u zemlje organizatore turnira.

Link to comment

Ali se o njima slabo divani jer, jelte nije dokazano :rolleyes: a o Novaku se mogu ispirati usta danima o svemu i svacemu. 

Kamila Djordji neki dan na KZS rece da je dobila jednu vakcinu kod uhapsene doktorice a ostale kod drugih i da ona nema nikve veze sa time sto je ova muljala. Putujes iz Macerate 400km do Vicence da primis vakcinu kod neke doktorice koja se bavi plasticnom hirurgijom :blink: zasto? Valjda zato da ti ne ostane vidljiv beleg :lolol:

Edited by Serena
  • Haha 3
Link to comment

 

Nisam gledao meč ali bih po ovim hajlajtsima rekao da nije imao problema sa nogom, što je sjajno! ili je Nole samo požurio da ga ispraši dok mu deluje lek da ne zove medicinski tajm. :)

Link to comment

Djovak je bio fenomenalan. Evo sta je rekao posle meca

Novak post match interview with Eurosport; "Close to perfection for me, it was almost flawless it's the best that I've felt and players this tournament so far. I played well and I'm very happy and super grateful for a short match knowing what I've been through."

Link to comment
Just now, Serena said:

Djovak je bio fenomenalan. Evo sta je rekao posle meca

Novak post match interview with Eurosport; "Close to perfection for me, it was almost flawless it's the best that I've felt and players this tournament so far. I played well and I'm very happy and super grateful for a short match knowing what I've been through."

Pa ja ostavila onaj citat što je Kurijer rekao gledalištu šta su gledali, a neki izgleda misle da je to bilo joke. Nije joke, čovek je mislio ozbiljno.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...