Jump to content
IGNORED

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts

Holger Rune bi mogao da razmisli da promeni prezime u June, imajući u vidu lakoću sa kojom je izgubio gem u kojem je servirao za meč, odnosno istopio prednost u odlučujućem TB.

 

U redu, mlad je i zelen ali mu i takvom previše energije odlazi na ložanu umesto na fokus.

 

Rubljev je zaslužuo da ga sreća pogleda na kraju. Mislim da je jedno 10-15 puta na meču probao vinere iz teških defanzivnih pozicija i svaki put je napravio baš mali aut. Ništa nije htelo da udje ali eto, došlo je na kraju. 

Link to comment

Ovo joj je tipa treći post o tome u poslednjih 10 dana. Naravno da je u pravu ali mislim da samo pokazuje koliko je to pogađa, mora da shvati šta je internet i da će U V E K da se nađe neko da piše takve stvari. 

 

Ovi što je napomenula da su iz Srbije, ne znam šta da mislim. Otišla je pre 400 godina, šta očekuje, da je ljudi uniformisano vole? Nepotrebno je napomenula Srbiju. Uostalom neka joj neko, da link do četnik topika da vide šta Srbi misle o jednom Đokoviću, koji je najveći Srbin od svih :)

 

Pre svega saosećam sa njom, prošle godine je probala da se ubije, mentalna snaga joj nije jača strana, baš zato treba da izbegava da čita komentare i takve stvari jer neminovno će biti i onih loših. 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Mil@n said:

Pre svega saosećam sa njom, prošle godine je probala da se ubije, mentalna snaga joj nije jača strana, baš zato treba da izbegava da čita komentare i takve stvari jer neminovno će biti i onih loših. 

Da, zbilja je neverovatno da tako mentalno nestabilna osoba uopšte obilazi i ima naloge na društvenim mrežema.

Svet je pun idiota, to je jasno. Meni je teško da poverujem da ona nema baš nikoga ko bi joj savetovao da se malo skloni. 

Ni mnogo jači ne mogu da se nose sa takvom izloženošću.

 

I da, to sa pominjanjem Srbije je potpuno nepotrebno.

Ovde je interes za nju i dalje već nego na ostalim delovima planete i to je to.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...