Jump to content

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts

realno jos Runea da resimo i to je to :whistle:

 

Mada on vec nalece u 1/4 F i ne vidim da ga neko od (potencijalnih) protivnika moze uzdrmati - Humber, Evans, Rublev :mellow:

Link to comment

Moze Rubljev sa Runeom bez sumnje.

 

Rune ima viši peak, s toga se plašim njega a ne Rubljeva u potencijalnom meču sa Novakom, ali to je druga priča.

 

Ali prvo da vidimo Novaka sutra, i kakvo je stanje sa povredom...

  • +1 4
Link to comment
41 minutes ago, 189- said:

novak je tada u sf igrao 4-5 sati protiv murraya, zar ne? i ne mozes uporediti finale protiv nadala sa drugom rundom protiv jebenog nsync pevaca.

 

 

ova sakkari samo sto u grudnjaku nije izasla i tako igrala

Mislila sam samo u fizickom smislu. Igrati tenis skoro 6 sati u 35. godini zivota, sa vestackim kukovima, je ogroman podvig. Nije taj Kokinakis bio ni malo naivan protivnik, da jeste mec ne bi trajao tako dugo. Bilo je opasnih razmena, intenzivnih udaraca sa puno trcananja s jednog kraja na drugi, padanja, proklizavanja... sve to izdrzati u njegovim godinama i problemom koji ima, sta znam, meni je to za rubriku "verovali ili ne". 

 

Link to comment
19 minutes ago, lostfanforever said:

realno jos Runea da resimo i to je to :whistle:

 

Mada on vec nalece u 1/4 F i ne vidim da ga neko od (potencijalnih) protivnika moze uzdrmati - Humber, Evans, Rublev :mellow:

A De Minor i domaca pijana publika? 

 

  • +1 1
Link to comment

ma jok, to ce samo da ga lozi (u krajnoj instanci uz moguce oscilacije)

 

Realni problemi su Rune i butina i nista vise. Nikakvi Ttzatziki, FAA, Sinneri, Rublovi  i ostali 

Link to comment

Ne znam zasto ali meni se Rune ne cini tako opasan protivnik na 3 dobijena seta. Ukrotice ga Novak sigurno samo da butina bude dobro. 

Sto se publike tice mislim da ga ovde u Australiji neki bas bas mrze i cekaju ko zapete puske jos od prosle godine da mu to i pokazu. Mozda je zbog toga bio onako bezvoljan tokom intervjua nakon poslednjeg meca. Ko zna sta su mu sve dobacivali... 

  • +1 2
Link to comment

Da vidimo sutra koliko može Bagut izdržati Stori Never Endija. Ako Nole bude zdrav malo će da brine što će verovatno jedan od njih u 1/2f ec50ed67d8cebf669db7e029701bff46.jpg

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Haha 5
Link to comment

Ko je propustio, preporuka za ovaj intervju. Popi odlepio posle pobede nad Fricom, grli voditeljku na početku, kraju, a i u sredini, skandira sa publikom, smeje se, plače, malo odvojeno malo istovremeno, urnebes :D

 

 

  • +1 1
Link to comment

Za sad se ne troši mnogo.
Bar 2 lopte koje bi ranije jurio da stigne je iskulirao, ali svejedno trenutno drži sve pod kontrolom.

Dobar je na servisima Dimitrova plus odlično servira.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...